SİTRETT MX, Beyşehir’de ziyaretlerimin yeni adresi..

SİTRETT MX, misafirperverlikleri için teşekkür ederim…

SİTRETT MX, biz yaşayan her canlıyı seven, insana, hayvana, doğaya kıymet veren, teknolojiyi sürdürülebilirlik yolunda geliştirmeye çalışan genç bir ekibiz.

BAŞKAN’DAN

Saygıdeğer yatırımcılarımız ve kıymetli sevenlerimiz.

    Gururla ve sevinçle takip ettiğiniz SİTRETT MX projemizin başarısı ülke sınırlarını aşmış durumda. Yakinen tanıyanlarınız, SİTRETT MX projesi henüz başlamadan nasıl hayaller kurduğumuzu, bir gün işte böyle bir ürün üreteceğiz ve tüm Dünya’ya açılacağız düşümüzü iyi bilirler. Kılı kırk yarıp, ince eleyip sık dokuduğumuz, gözbebeğimiz SİTRETT MX şimdilerde kendine yeni kardeşler edindi. 

Bu yeni markalarımızın hikayesi en güçlü, geleceği en parlak olarak görüleni İNOVÂDİ. Dünya üzerinde bulunan tüm network marketing çok katlı pazarlama sistemleri incelenerek en verimli sistemin kurgulanmaya çalışıldığı İNOVÂDİ, 1.565 yatırımcımızın kurguladığı, kurmay aklın ve derin birikimin tezâhürü olarak vitrine çıkarmaya hazırladığı muhteşem bir proje. Çok yakında detaylarını sizlerle paylaşacağımız İNOVÂDİ projesi Dünya halklarına da parmakla gösterilecek güzel bir örneklik teşkil edecek.

Dostlarım, bizler başarmaktan çaresi olmayan aktivistleriz. Dünya üzerinde iyi ve güzellikten yana talep edilen ne varsa, gerçekleşmesi için katkı sunmayı görev bilen gönüllüleriz. Nerede bir mazlum varsa, sürdürülebilir şekilde yanında olmak, güçlü olmaktan, doğru iş yapmaktan, güzelliklerin kaynağı olmaktan geçiyorsa inanıyor ve bu uğurda mücadele ediyoruz. Yapılacak hiçbir güzel işi küçük ve gereksiz görmüyor, gücümüz yettiğince el veriyor, gücümüz yetmedikçe gücümüzü büyütmek için daha bir şevkle çalışıyoruz. Bir çiçeğe su vermek, bir yaban hayvanına öğün bulmak, bir dere balığına temiz su kaynağı sunmak, bir ihtiyaç sahibine destek olmak. Ülkemizi daha güçlü kılmak, aile bütçelerine bir nebze katkı sunmak.  

  Bizi bu güzelliklerin elçisi kıl diye ettiğimiz dualar, ve o elçi olabilmek için yaptığımız fiili çalışmalar. Bunların hepsinde katkınız olduğunu unutmadan ortak hayalimizi daha büyük zirvelere taşımak için mücadeleye devam edeceğiz.

Biliyoruz ki, en kaliteli ürünleri üretmek yetmez, en güzel şekilde sunmak, en başarılı şekilde arkasında durmakta bizim görevimiz.  

Motivasyonumuz, insana ve doğaya, bugün ve yarına katkı sağlayacak şekilde doğru dokunabilmek. İşte bunun için işliyoruz bu hikayeyi ilmek ilmek. Ve bize güç veriyor daima yanımızda olduğunuzu bilmek.  

Muhammet Barış SÜTCÜ 

Nogayt Endüstri Kimya Arge A.Ş. Yönetim Kurul Başkanı

BİZ KİMİZ?

Biz yaşayan her canlıyı seven, insana, hayvana, doğaya kıymet veren, teknolojiyi sürdürülebilirlik yolunda geliştirmeye çalışan genç bir ekibiz.

7 Üniversitenin ortak olduğu İnnopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Ar-Ge faaliyetleri yürüten BİYOTEKNOLOJİ STARTUP firmasıyız.

Biz insanı en güzeline lâyık gören, gençliği geleceğimiz bilen, katma değerli ve inovatif ürünler geliştiren girişimci ruhlu güzel bir topluluğuz.

Biz demesini bilen, paylaşmayı ulvi gören, fikre kıymet veren Dünya’nın her yerine güzellikler götürmeyi hedefleyen bir halk hareketiyiz.

Biz ev hanımıyız, doktoruz, öğretmeniz, öğrenciyiz, iş adamıyız, sanayiciyiz, tüccarız, esnafız, hakimiz, mühendisiz, polisiz, askeriz. Biz halkın ta kendisi olan 1.565 ortağa sahip, ufku açık idealist gençlerin birlikte çalışmayı isteyeceği, geleceğin örnek şirketi olmayı düşleyen çevreci ve hayalperest TEKNOLOJİ ŞİRKETİYİZ.

Biz hayalleriyle yaşamı kolaylaştırmak isteyen NOGAYT ENDÜSTRİ KİMYA AR-GE Anonim Şirketiyiz.

Previous post RETAY ARMS, Beyşehir’de ziyaretlerimin yeni adresi..
Next post Başıboş köpek, soyu tükenmekte olan Caretta Carettaların yumurtalarına zarar verdi