Avdoğa Oltacı Tv

Avdoğa Oltacı Tv AVDOĞA DERGİSİ ve OLTACI DERGİSİ

Avdoğa Oltacı Tv sektörel haberler

Tevfik ÜÇBAŞ/Editör Avdoğa Oltacı Dergisi-Türkiye Atıcılık ve Avcılık Fed. Teknik Kurul Üyesi /Avcılık ve Yaban Hayatı Koruma Konf. Denetim Kurulu Üyesi / İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Fed. Yönetim Kurulu Üyesi / ASOF Proje Grubu Üyesi

AVDOĞA DERGİSİ Avcılık, atıcılık, yaban hayatı ve doğa severlere 30 yıldır süreli yayın olarak avdoğa dergisi ile okurlarına doğru, bilinçli sürdürülebilir avcılığa katkı sağlamak ve sektörel güncel gelişmeleri ürünleri okurlarına iletmek misyonu ile yayın hayatını sürdürmektedir..

OLTACI DERGİSİ Amatör – sportif olta balıkçılığı, dereden okyanusa… sloganı ile Oltacı dergisi ile okurlarına doğru, bilinçli sürdürülebilir avcılığa katkı sağlamak ve sektörel güncel gelişmeleri ürünleri okurlarına iletmek misyonu ile 30 yıldır oltacının yanında olduk. Oltacı dergisi yayın hayatını 10 yıldır süreli yayın olarak sürdürmektedir..

GAME FAİR AVDOĞA FESTİVALLERİ YARIŞMALARI Game fair olta balıkçılığı yarışmasını 17 yıldır düzenlemekteyiz. Ayrıca 6 yıldır Game fair avdoğa festivali olarak ulusal yarışmaya Türkiye’nin her bölgesinde katılımcı ve yarışmacılar aileleri ile birlikte kamp imkanı sağlamaktadır..