‘Çanakkale Yaban Hayatı’ fotoğraf severleri ağırlıyor

Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğü koordinatörlüğünde Yaban Hayatı ve Kuş Gözlemcisi Cenk Polat tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Çanakkale Yaban Hayatı’ fotoğraf sergisi açıldı.

Vali Aktaş, ‘Çanakkale Yaban Hayatı’ fotoğraf sergisinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Çanakkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Çanakkale Devlet Güzel Sanatlar Galerisinde gerçekleştirilen açılış programına; Vali İlhami Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürü Ozan Hacıalioğlu, Yaban Hayatı ve Kuş Gözlemcisi Cenk Polat, il müdürleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü personeli ve vatandaşlar katıldı.

Cumhuriyetimizin 100.yılında her geçen gün yok olan yaban hayatına dikkat çekmek amacıyla açılan ve 40 fotoğraftan oluşan fotoğraf sergisini gezen Vali İlhami Aktaş ve protokol üyelerine, Yaban Hayatı ve Kuş Gözlemcisi Cenk Polat tarafından fotoğraflar hakkında bilgi verildi.

Vali Aktaş, fotoğraf sergisinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi. Kaynak canakkaleolay

Previous post Tokat’ta 459 kiloluk dev domuz avlandı
Next post Yaban hayatı uzmanından uyarılar: Ayıyla karşılaşınca ne yapacaksınız? Selfie çekmeye çalışmayın