Antalya’da Korkutan Görüntüler! Bir Kayak Merkezinde Vatandaşlara Saldıran Domuz 7 Kişiyi Yaraladı

Antalya’da bir kayak merkezinde korkutan anlar yaşandı.

Yazın tüm dünyanın tatil için rotasını çevirdiği Antalya’da, kış mevsiminin gelmesiyle kış turizmi de başladı.

Kış mevsiminin gelmesiyle kış turizmi de başladı. Genelde kayak yapan kişileri izlediğimiz görüntüler olurken bu kez Antalya’dan korkutan bir görüntü geldi. Bir kayak merkezinde vatandaşlar bayır domuzunun gelmesiyle korku dolu anlar yaşadı. İşte o dakikalar…

Antalya'da bir kayak merkezinde korkutan anlar yaşandı.

İnsanlar kayak yaptığı sırada ormandan gelen bir bayır domuzu, kayak yapanlara saldırdı.

Yarıyıl tatilinin de başlamasıyla kış turizmi canlandı. Kayak merkezleri dolup taşarken 7’den 70’e kayak yapan herkes güzel görüntüler oluşturdu. Ancak bu kez bir kayak merkezinde korkutan anlar yaşandı.

İnsanlar kayak yaptığı sırada ormandan gelen bir bayır domuzu, kayak yapanlara saldırdı. Olayda yaralanan 7 kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Antalya Saklıkent’te bir bayır domuzu kayak merkezine girdi. Domuzun kayakçılara saldırdığı anlar saniye saniye kaydedildi.

Antalya’nın kayak merkezi olan Saklıkent’te her şeyin normal gittiği bir anda, bir bayır domuzunun kayak alanına girmesi ile her şey bir anda değişti.

Sakin sakin kayak yapan bir kayakçıyı gözüne kestiren domuz koşarak kayakçıya saldırdı. Neye uğradığını şaşıran kayakçı birkaç saniye içinde yere düştü. Panik içerinde kayağı ile domuzun saldırılarını engellemeye çalışan kayakçı canını zor kurtardı.

Hızını alamayan domuz yerdeki kayakçıdan vazgeçerek gözünü bir başka kayakçıya dikti. Yine koşarak saldırıya geçen domuzun geldiğini gören diğer kayakçı ise, sürdüğü kayağı eline alarak kendisini korumaya başladı ve domuzun saldırısını hafif bir şekilde engellemeyi başardı.

Olayda yaralanan 7 kişinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

kaynak mynet

Previous post Sürüngen hayvan ve bitki fuarı düzenlendi
Next post Aç kalan yılkı atları şehir merkezine indi