Ayhak; Değerli av camiasına önemli duyuru…

Read Time:38 Second

Avcılık ve Yaban Hayatını Koruma Konfederasyonu (Ayhak) 4915 Kara Avcılığı Kanunu düzenlemesi ile ilişkin av camiasına görüş ve önerilerin paylaşılmasını istiyor

Ayhak; DKMP Genel Müdürümüz ve Av Yaban Daire Başkanımızla yapılan toplantıda mevcut 4915’in yeniden düzenlenmesi konusunda av camiasının katkılarını bekliyor

Avcılık ve Yaban Hayatını Koruma Konfederasyonu (Ayhak) Değerli av camiamıza önemli duyuru; bir önceki duyurumumuzda belirttiğimiz üzere DKMP Genel Müdürümüz ve Av Yaban Daire Başkanımızla yapılan toplantıda mevcut 4915’in yeniden düzenlenmesi konusunda fikir birliğine varıldığı ifade edilmişti.

Bu çalışmada tüm paydaşların görüşlerinin alınarak, taslak metin oluşturulması, çoğulcu katılımcı ilkemizin en önemli ilkesi olduğundan, konuya ilişkin görüş ve önerilerin ayhakiletisim@gmail.com adresine 13-17 Ocak tarihleri arasında paylaşılması önemle rica olunur, saygılarımızla.

AYHAK Yönetim Kurulu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

About Post Author

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Previous post Tilki karla kaplı arazide avlayıp böyle yedi! Vahşi doğa belgeselleri aratmayan görüntüler Türkiye’den
Next post Avcı Eğitimi ve Avcılık Belgesi için ÖZEL KURS MERKEZLERİ Listesi