Beyşehirde ziyaretlerimin yeni adresi AKUS

Beyşehirde ziyaretlerimin yeni adresi AKUS SİLAH Halit Beye ve Oğuzhan beye misafirperverlikleri için teşekkür ederim..

Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da bu kaliteden ödün vermeyen yaklaşımımızdan asla uzaklaşmayacak ve Türkiye’nin en özel av tüfeklerini üretmeye devam edeceğiz, çünkü biliyoruz ki emeğimiz ve tüfeklerimiz daima Yarına Miras…


Firmamız

AKUS Silah Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2003 yılında, av tüfeği imalatında uzman firmalarımızın katılımı ile Huğlu’da kurulmuştur.

Huğlu’da silahçılık ve av tüfeği imalatı, Kurtuluş Savaşı’nda kullanılan silahların onarılması için Huğlu halkının ustalarına emanet edilmesiyle başlayan nesilden nesile her seferinde daha da zengin bir şekilde aktarılmış 20. yüzyılın başlarından günümüze kadar gelmiş bir zanaattır.

Bizler bunca yılın birikimine ve tecrübesine sahip Türkiye’nin kuşkusuz en yetkin tüfek ustalarının kusursuz işçiliğini talaşlı imalat atölyemizde günümüz teknolojilerinden faydalanarak bir araya getirdik ve sonuç olarak Türkiye’de av tüfeği imalatı çizgisini her geçen gün daha da yukarıya taşıyoruz . Kaliteden ödün vermeyen ve tarihin bizlere mirası olan bu ustalığın kıymetini bilen yaklaşımımızla kısa süre içerisinde Türkiye’nin öncü av tüfeği üreticilerinin arasında yerimizi aldık.

Ürettiğmiz her av tüfeği arkasında bir asırlık bir kültürü ve mirası da barındıran birer sanat eseri.

Bu doğrultuda, başlangıç seviyesinden ülkemizde sadece bizim ürettiğimiz 5 veya 7 pimli tam çakmaklı olarak bilinen en üst sınıf çifte ve süperpoze av tüfeklerini sınıf farkı gözetmeksizin hepsini aynı titizlikle işliyor ve av severlerin ya da spor amaçlı tüfek kullanıcıların beğenilerine sunuyoruz . Standart olarak Türkiye standartlarının çok çok üstünde ürettiğimiz tüfekleri bir adım daha ileriye taşıyarak isteğinize göre tamamen kişiye özel olacak şekilde de yapabiliyoruz.

Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da bu kaliteden ödün vermeyen yaklaşımımızdan asla uzaklaşmayacak ve Türkiye’nin en özel av tüfeklerini üretmeye devam edeceğiz, çünkü biliyoruz ki emeğimiz ve tüfeklerimiz daima Yarına Miras…

Akus Silah

About Post Author

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post Beyşehir’de ziyaretlerimin yeni adresi HUSAN ARMS
Next post AKDAŞ SİLAH, Beyşehirde ziyaretlerimin yeni adresi