avcılık atıcılık camiasında deprem bölgesinde kayıplarımız için üzgünüz

“Kahramanmaraş TOHM sporcularımızdan Sefa BAYRAKTAR’ın ve plak atışları Kahramanmaraş bölgesi aday hakemimiz Tuba SEVİLİR’i ülkemizde meydana gelen deprem felaketinde hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Atıcılık camiası adına Allah’tan rahmet, acılı aileleri ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.”

Camiamızdan Yakacık Avcılar Kulübünden Cüneyt Karakuş ve Hereke Gebze Avcılar Kulübü üyesi Celal Yalçın kardeşlerimiz deprem yaralarını sarmak amacıyla temin ettikleri battaniyeleri kendi elleriyle teslim etmek için gittikleri Hatay ilinde trafik kazası geçirmişlerdir. Celal Yalçın kardeşimiz kazada hayatını kaybetmiş, Cüneyt Karakuş kardeşimizde hayatı tehlike olmadığı bilgisine ulaşmıştır.

Camiamız adına Yalçın ailesine ve dostlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mekanı cennet olsun. Cüneyt Karakuş’a acil şifalar dileriz.

Atef outdoor çalışanlarından Belgin ARSLAN göçük altında kalarak yaşamını yitirmiştir. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Kederli ailesine sabırlar diliyorum.

Tüm ülkemizde olduğu gibi avcılık, atıcılık, doğa ve oltacı amatör balıkçılık dernekleri kurumsal ve bireysel olarak deprem bilgesine ilk andan itibaren tek yürek olarak maddi ve ayni yardımlar yoğun şekilde devam etmektedir.

About Post Author

Previous post Kaos başladı
Next post TÜRKİYE ATICILIK VE AVCILIK FEDERASYONU DEPREM KAMPANYASI