2023 AV KILAVUZU LİSTESİ

Read Time:26 Minute, 12 Second

AV KILAVUZU LİSTESİ (FAAL OLANLAR) SIRA NO AV KILAVUZUNUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ  KİMLİĞİN VERİLDİĞİ İL  ADI-SOYADI KİMLİK NUMARASI

1 Ayhan AYAZ 34-01 I. BÖLGE İstanbul 2 Sinan MUMCU 34-02 İstanbul 3 Eyüp Erkin BALIKÇI 34-03 İstanbul 4 Elif BAZMAN  34-04 İstanbul 5 Hasan KURT 34-05 İstanbul 6 Pınar ÇEVİK 34-06 İstanbul 7 Zafer UNCUOĞLU 34-07 İstanbul 8 Barış SARI 34-08 İstanbul 9 Anıl Murat NAS 34-09 İstanbul 10 Hasan Enis KAYA 34-10 İstanbul 11 Cumhur DURMUŞ 34-11 İstanbul 12 Yunus ERENOĞLU 34-12 İstanbul 13 Bora KARAALİ 34-13 İstanbul 14 Mart KAKICI 34-14 İstanbul 15 Fatih GÜRKAN 34-15 İstanbul 16 ERDİNÇ TAŞ 34-16 İstanbul 17 Ömer Nesim TAŞ 34-17 İstanbul 18 Tacettin YURDUSEVEN 34-18 İstanbul 19 Hakan  Cengiz KOÇ 34-19 İstanbul 20 Tuncer ŞAHİN 34-20 İstanbul 21 Alişan FEN 34-21 İstanbul 22 Bünyamin ARSLAN 34-22 İstanbul 23 Feyzullah Özdemir 34-23 İstanbul 24 Serkan HASEKİ 34-24 İstanbul 25 Tolgahan KARAYOL 34-25 İstanbul 26 İhsan KALE 34-26 İstanbul 27 Fatih GÜNER 34-27 İstanbul 28 Mehmet BABA 34-28 İstanbul 29 Eren KUTANİS 34-29 İstanbul 30 Aret AKMERCAN 34-30 İstanbul 31 Nahit KANBEROĞLU 34-31 İstanbul 32 Erdoğan AVCI 34-32 İstanbul 33 Cem ÖZKAN 34-33 İstanbul 34 Tevfik Oğuz ŞEN 34-34 İstanbul 35 Serhat USANMAZ 34-35 İstanbul 36 Emre AKGÜN 34-36 İstanbul 37 Mustafa Hasan KOCAVİRA 34-37 İstanbul 38 Mustafa GÜRSOY 34-38 İstanbul 39 Kamil KARAYTU 34-39 İstanbul 40 Seyfettin AYYILDIZ 34-40 İstanbul 41 İbrahim ABAN 34-41 İstanbul 42 İlhan AŞÇI 34-42 İstanbul 43 Hilmi Uluç GENCER 34-43 İstanbul 44 Servet Çağrı NAKİPOĞLU 34-44 İstanbul 45 Mete BÜLGÜN 34-45 İstanbul 46 KenanTEKBAŞ 34-46 İstanbul 47 Mustafa Kemal ŞAHİN 34-47 İstanbul 48 Yaman GÖÇER 34-48 İstanbul 49 Mehmet Ali GÜLEROĞLU 34-49 İstanbul 50 Tarık İŞLEYEN 34-50 İstanbul 51 Vahap ARSLAN 34-51 İstanbul 52 Burak GÜR 34-52 İstanbul 53 İlksin KÖKSAL 34-53 İstanbul 54 Yasin BADEM 1 II. BÖLGE Bilecik 55 Mehmet PERİ 2 Bilecik 56 Barış Çağrı GAGA 10-07 Balıkesir 57 Özkan YAŞAR 10-01 Balıkesir 58 Emre BENGİLER 10-05 Balıkesir 59 Arzu ÇAĞLAR 10-02 Balıkesir 60 İsmail KILINÇ 10-03 Balıkesir 61 Şemi ARIKAN 10-04 Balıkesir 62 Serhat ÇAĞLAR 10-06 Balıkesir 63 Hasan Basri AVCI 10-08 Balıkesir 64 Fatih TAŞKINER 20-21 Bursa 65 Recep Önder ARSLAN 17001 Çanakkale 66 Hamdi KÜLÇÜR 17002 Çanakkale 67 Uğur SÜRGİT 17003 Çanakkale 68 Barış AKPOLAT 17004 Çanakkale 69 Mustafa AYAN 17005 Çanakkale 70 Ahmet KARBUZ 17006 Çanakkale 71 Seyfettin KALAN 17007 Çanakkale 72 Hasan AKPOLAT 17008 Çanakkale 73 Mehmet KIRAN 17009 Çanakkale 74 Yaşar AYDIN 17010 Çanakkale 75 Ahmet TİRYAKİOĞLI 17021 Çanakkale 76 Cemali BİLGİN 17020 Çanakkale 77 Fatih YÜKSEL 17016 Çanakkale 78 Şencihan ÖZEL 17014 Çanakkale 79 Ünsal ENGİN 17017 Çanakkale 80 Ali İhsan İŞCEN 17018 Çanakkale 81 Sefer GÖZTEPE 17013 Çanakkale 82 Mustafa Recep SARIOĞLU 17012 Çanakkale 83 İsmail BAKIR 17019 Çanakkale 84 İsmet BALKAN  17011 Çanakkale 85 Kadir DİNÇ 17015 Çanakkale 86 Buhan UĞUR 17022 Çanakkale 87 Yekta Furkan AKMUGAN 17023 Çanakkale 88 Kaan VAROL 17024 Çanakkale 89 Osman Eray ÖÇAL 17025 Çanakkale 90 Müfit ÖZ 17026 Çanakkale 91 Türkan SÖZBİLEN 17027 Çanakkale 92 Berkan VAROL 17028 Çanakkale 93 Muhammet ATAMAN 17029 Çanakkale 94 Mesut UÇAR 17030 Çanakkale 95 Oktay UYGUN 17031 Çanakkale 96 İsmail ÜSTÜN 17032 Çanakkale 97 Akmet OKDAŞ 17033 Çanakkale 98 Aydın BAŞ 17034 Çanakkale 99 Fatih Çakır 17035 Çanakkale 100 Kadir ÖZEL (12) 17036 Çanakkale 101 Nihat MERMER 63001 III. BÖLGE Şanlıurfa 102 Suphi ÖNCEL 63002 Şanlıurfa 103 Tahir KARABACAK 63003 Şanlıurfa 104 Mustafa ÖNCEL 63004 Şanlıurfa 105 Yunus Emre ÖNCEL 63005 Şanlıurfa 106 Mehmet Yakup ÖNCEL 63006 Şanlıurfa 107 Mehmet Feridun ÖNCEL 63007 Şanlıurfa 108 Mehmet BAŞIBEYAZ 63008 Şanlıurfa 109 Mehmet BAŞIBEYAZ 63009 Şanlıurfa 110 Bahri KARABACAK 63010 Şanlıurfa 111 Abuzer YILDIRMAZ 02001 Adıyaman 112 Adem YETERGE 02002 Adıyaman 113 Ahmet KARAKUŞ 02003 Adıyaman 114 Erhan YILDIRMAZ 02004 Adıyaman 115 Ferit AKTAY 02005 Adıyaman 116 Halil DEMİR 02006 Adıyaman 117 Halit BOZAN 02007 Adıyaman 118 İsmail ÇETİNKAYA 02008 Adıyaman 119 Mustafa KAYA 02009 Adıyaman 120 Ramazan POLAT 02010 Adıyaman 121 Sırrı ÇELİK 02011 Adıyaman 122 Şeyho ÖZAVCI 02012 Adıyaman 123 Şükrü ÇAVUŞ 02013 Adıyaman 124 Ürkmen ERİNMEZ 02014 Adıyaman 125 Yakup ATALAY 02015 Adıyaman 126 Rasim DİNÇALP 35-01 IV. BÖLGE İzmir 127 Tolga  ERTÜRK 35-02 İzmir 128 Ersin DÜZYOL 35-03 İzmir 129 Fazıl Barbaros ERTÜRK 35-04 İzmir 130 Mehmet Alp KALFAOĞLU 35-05 İzmir 131 Hamdi AKÇELTİK 35-06 İzmir 132 Abdullah SİVRİKAYA 35-07 İzmir 133 CİHAN PALALI 2022/01 MANİSA 134 SÜLEYMAN IŞIK 2022/02 MANİSA 135 VEDAT BUDURDERE 2022/03 MANİSA 136 MEHMET ŞİRİN CEBE 2022/04 MANİSA 137 MEHMET AYDIN KAYA 2022/05 MANİSA 138 CİHAN LACİN 2022/06 MANİSA 139 FERHAT  KAYA 2022/07 MANİSA 140 TURAN TAŞTAN 2022/08 MANİSA 141 Fikret YALÇIN 2014-K-1 Aydın 142 Seydi GÖKDERE 2014/K-2 Aydın 143 Nuri AKSOY 2014/K-3 Aydın 144 Serkan ARSLAN 2014/K-4 Aydın 145 Adem BULUT 2014/K-5 Aydın 146 Yüksel YILMAZOĞLU 2014/K-6 Aydın 147 Muhammet KURUDERE 2014/K-7 Aydın 148 Bilal YILDIRIM 1 Muğla 149 Burcu KESKİN 2 Muğla 150 Mehmet Vural ŞAHİN 3 Muğla 151 Günay ŞAHİN 4 Muğla 152 Cemil ŞAHİN 5 Muğla 153 Talat YILMAZ 6 Muğla 154 Ali KADEM 7 Muğla 155 Akif DAĞ 8 Muğla 156 Servet ÇÖP 9 Muğla 157 Hüseyin İNCİ 10 Muğla 158 Emrullah ÖZEL 11 Muğla 159 Süleymen GÜL 12 Muğla 160 Beyhan DURALİ 13 Muğla 161 Mehmet SAZAK 14 Muğla 162 Uğur CİZDAR 15 Muğla 163 Süleyman YILDIRIM 16 Muğla 164 Ethem YAVAŞ 17 Muğla 165 Esin Güngören AKIN 18 Muğla 166 Mehmet İlhan DÜNDAR 19 Muğla 167 Engin ŞAFAK 20 Muğla 168 Caner TAHTALI 21 Muğla 169 Suat USUL 22 Muğla 170 Hüseyin YAPICI 23 Muğla 171 Mert YAPICI 24 Muğla 172 Ramazan ÖRDEK 25 Muğla 173 Cengiz TÜPLEK 1 V. BÖLGE Afyonkarahisar 174 Alaettin ÇELİK 2 Afyonkarahisar 175 Oğuz GÖKTAŞ 3 Afyonkarahisar 176 Hasan GÖKTAŞ 4 Afyonkarahisar 177 ÖZKAN ALKIN 01 Afyonkarahisar 178 OĞUZHAN TURHAN 02 Afyonkarahisar 179 FATMA ALKIN 03 Afyonkarahisar 180 BARIŞ ŞANAL 04 Afyonkarahisar 181 HÜSAYİN ANBANAZLI 05 Afyonkarahisar 182 HALİL DİRİ 06 Afyonkarahisar 183 MEHMET VOLKAN KAPLAN 07 Afyonkarahisar 184 İbrahim ÇİVİ 1 Denizli 185 Reha Ertan METE 2 Denizli 186 Mevlüt ALTUNDAĞ 3 Denizli 187 Nuri ALTUNDAĞ 4 Denizli 188 İsa ALPASLAN 5 Denizli 189 Ahmet KÜÇÜKOĞUL 20-19 Denizli 190 Ahmet TÜFEKÇİ 20-11 Denizli 191 Bilal OZAN 20-09 Denizli 192 Fatih ÖZDİN 20-13 Denizli 193 Halil ALTUĞ 20-14 Denizli 194 Hasan KÜÇÜKOĞUL 20-18 Denizli 195 Kadir PAKEL 20-12 Denizli 196 Nezir ALTUĞ 20-17 Denizli 197 Orçun AYDIN 20-20 Denizli 198 Sefa ÇİVİ 20-16 Denizli 199 Selçuk POSLU 20-06 Denizli 200 Serdar TEKEL 20-08 Denizli 201 Uğur SURAL 20-15 Denizli 202 Nejdet AKYÜZ 4301 Kütahya 203 Halil Rıza İRVASA 4302 Kütahya 204 Abdullah KÖLGE 4303 Kütahya 205 Rasim ALTINTAŞ 4304 Kütahya 206 Mehmet Akif KARA 4305 Kütahya 207 Ali KARABULUT 4306 Kütahya 208 Fatih KAYNAR 4307 Kütahya 209 İbrahim UÇAR 4308 Kütahya 210 Emre KARA 4309 Kütahya 211 Mehmet KOCADAĞ 4310 Kütahya 212 İbrahim ASLAN 4311 Kütahya 213 Cihan ALTINTAŞ 4312 Kütahya 214 Serdar ALTINTAŞ 4313 Kütahya 215 Harun DERE 20-10 Kütahya 216 Hüseyin ŞENEL 10 Eskişehir 217 Rasim ALTINTAŞ 9 Eskişehir 218 Kemal ISISOY 8 Eskişehir 219 Hüseyin ÖZGÜN 7 Eskişehir 220 İsmail BAL 6 Eskişehir 221 Muhammet Ali BAL (3)/(10) 5 Eskişehir 222 Mustafa YÜCEL  (3)/(10) 4 Eskişehir 223 Emre YILMAZ 3 Eskişehir 224 Murat ADALI 2 Eskişehir 225 Emre TÜRE 1 Eskişehir 226 Mustafa BAHŞİ 1 VI. BÖLGE Antalya 227 İrfan DÖNMEZ 2 Antalya 228 Cüneyt AKKAŞOĞLU 3 Antalya 229 Şevket Rıza GÖZLÜK 4 Antalya 230 Nazmiye ÇELİK 5 Antalya 231 Nadim ÖZEN 6 Antalya 232 Engin PEHLİVAN 7 Antalya 233 Oğuzhan ÖZEN 8 Antalya 234 Serkan MERT (3) (10) 9 Antalya 235 Osman KINDIR 10 Antalya 236 Ahmet ŞİMŞEK 12 Antalya 237 Yusuf ORHUN 13 Antalya 238 Bayram ORHUN 14 Antalya 239 Recep ECER 15 Antalya 240 Ramazan GÜNEŞ 16 Antalya 241 İzzet Alper ÖZMEN 17 Antalya 242 Mehmet ALKAN 18 Antalya 243 Şahali NART 19 Antalya 244 Cenk ALTUN 20 Antalya 245 Mustafa DİNLETEN 22 Antalya 246 Nilgün KINDIR 23 Antalya 247 Levent KARABULUT 24 Antalya 248 Bayram ALP 25 Antalya 249 Erhan DAŞGIN 26 Antalya 250 Duran AKYÜREK 27 Antalya 251 Yılmaz YEŞİL 28 Antalya 252 Halit KILIÇ 29 Antalya 253 Şendoğan BİLGE 30 Antalya 254 Kemal KOÇ 31 Antalya 255 Ahmet KATILMIŞ 32 Antalya 256 Sabahattin BİLGİÇ 33 Antalya 257 İsa ALEMDAR 34 Antalya 258 Nezihi Temel ALBAYRAK 35 Antalya 259 Şükrü ÇETİNKAYA 36 Antalya 260 Mehmet BİLGİÇ 38 Antalya 261 Cihan KIVRAK 39 Antalya 262 Ahmet KARDAŞLAR 40 Antalya 263 Bayram HAYYAR 41 Antalya 264 Fatih KÖLE 42 Antalya 265 Süleymen AKIN 43 Antalya 266 Hakkı AVCI 44 Antalya 267 Osman AY 45 Antalya 268 Adnan KORKMAZ 46 Antalya 269 Adem ŞİMŞEK 48 Antalya 270 Ahmet SOYFİDAN 50 Antalya 271 Cengiz EFE 51 Antalya 272 Mustafa Adalı ŞAHİN 52 Antalya 273 Mehmet TOPÇU 54 Antalya 274 Mehmet DEMİR 55 Antalya 275 Mehmet Ali ÖRS 56 Antalya 276 Kadir AKSOY 59 Antalya 277 Hasan DAL 61 Antalya 278 Mehmet TÜRKDİL 62 Antalya 279 Gökhan BALCI 63 Antalya 280 Mehmet SOSYAL 67 Antalya 281 Ali DÜZENLİ 68 Antalya 282 Hasan TEKDAL 69 Antalya 283 Nuri GÖK 70 Antalya 284 Mehmet AKYÜREK 71 Antalya 285 Zekeriya AKYÜREK 72 Antalya 286 İlktaç ALİOĞLU 73 Antalya 287 Hakan KARAKAYA 74 Antalya 288 Batur ECE 76 Antalya 289 Gürsel ÇATALTEPE 77 Antalya 290 Cengizhan AKBULUT 78 Antalya 291 Volkan GÖKALP 79 Antalya 292 Tahir AKYÜREK 80 Antalya 293 Galip KORKMAZ 82 Antalya 294 Turgut TOPALOĞLU 20-22   Antalya 295 Zafer Güner YILDIRIM 20-07   Antalya 296 Ali BAŞKAYA 1 VII. BÖLGE Adana 297 Ruhi KILIÇ (3) 2 Adana 298 Mahmut DELİBAŞ 3 Adana 299 Osman ERGÜN 4 Adana 300 Süleyman KAR 5 Adana 301 Nizamettin KALAS 6 Adana 302 Mehmet ŞAN 8 Adana 303 Abdullah UĞUR 11 Adana 304 Yevmittin YÜCEL 001 Adana 305 Ali BAŞSAVCI 19 Mersin 306 Mehmet Ali CANLI 20 Mersin 307 Mustafa EREN 21 Mersin 308 Mustafa KÜÇÜK 30 Mersin 309 Mevlüt EREN  31 Mersin 310 Hüseyin AKUZUN 49 Mersin 311 Ecevit GÜNER 50 Mersin 312 Salim YILDIZ 51 Mersin 313 Remzi ERDEM 23 Mersin 314 Osman KOÇ 24 Mersin 315 Cumali ÇIRAKOĞLU 25 Mersin 316 Murat YİTİK 27 Mersin 317 Ferhat ERDEM 32 Mersin 318 Danial SARI 26 Mersin 319 Celal ŞAHİN 22 Mersin 320 Cafer SARI 28 Mersin 321 İbrahim SARI 29 Mersin 322 Hasan NEHİR 33 Mersin 323 Alper Abdulhakim ARICI 34 Mersin 324 Muammer KURU 35 Mersin 325 Hasan Barış SAAT 36 Mersin 326 Murat YATIRTMACI 37 Mersin 327 Zeki ÇELİK 38 Mersin 328 Murat TERE 39 Mersin 329 Abdullah ATAR 40 Mersin 330 Cengiz CANDAN 41 Mersin 331 Yaşar KAYA 45 Mersin 332 İbrahim UĞUR 46 Mersin 333 Arif KARABAŞ 42 Mersin 334 Eyüp ÖZET 43 Mersin 335 Ahmet KARABIYIK 47 Mersin 336 Mustafa SARP 48 Mersin 337 Nuri ÇETİN 52 Mersin 338 Murat KAYA 53 Mersin 339 Ömür KARAKUŞ 51001 Niğde 340 Ömer DURUKAN 51002 Niğde 341 Bilal KIRAÇ 51003 Niğde 342 Bilal DELAL 51004 Niğde 343 İsa BAYKUL 51006 Niğde 344 Özkan OKCU 51007 Niğde 345 Cemil KARAMIK 51008 Niğde 346 Naci KORKMAZ 51009 Niğde 347 Ahmet DAĞ 12 Kayseri 348 Adnan SABAN 13 Kayseri 349 Ali Savaş TÜRK 14 Kayseri 350 Mehmet BUĞDAY 15 Kayseri 351 Adem FİREZ 16 Kayseri 352 Muharrem TÜRKOĞLU 17 Kayseri 353 Ahmet KEKLİK 18 Kayseri 354 Ali KARA 54 Kayseri 355 Baki KURT 55 Osmaniye 356 Mehmet Emin KOÇ 80-001 Osmaniye 357 Mehmet Ali ERDOĞAN 42-AK 001 VIII. BÖLGE Konya 358 Aysun KARALAR 42-AK 002 Konya 359 Mustafa KAYA 42-AK 003 Konya 360 Mehmet AKYÜZ 42-AK 004 Konya 361 Kazım EKER 42-AK 005 Konya 362 Murat AKKOYUNLU 42-AK 006 Konya 363 Hızır Ali DEMİRÖLMEZ 42-AK 007 Konya 364 Hasan Hüseyin ALTUN 42-AK 008 Konya 365 Hakkı ORTA 42-AK 009 Konya 366 Mehmet KARATAŞ 42-AK 010 Konya 367 Attila ATAR 42-AK 011 Konya 368 Mesut GÜLER 42-AK 012 Konya 369 Erdoğan GÜLER  42-AK 013 Konya 370 Hayri EKER 42-AK 014 Konya 371 Sait ÇÖLKESEN 42-AK 015 Konya 372 İsmail KOÇAK 42-AK 016 Konya 373 Şeyma TOKÖZ 42-AK 017 Konya 374 Adnan TAM 42-AK 018 Konya 375 Sönmez DEYNEKLİ 42-AK 019 Konya 376 Hakan DEYNEKLİ 42-AK 020 Konya 377 Mehmet CİVELEK 42-AK 021 Konya 378 Mehmet ÇELEPCİ 42-AK 022 Konya 379 Ahmet KEŞCİ 42-AK 023 Konya 380 Çağatay Eray GENCER 42-AK 024 Konya 381 Hidayet YAMAN  42-001 Konya 382 Seyit Ali FİLİK 42-002 Konya 383 Aykut KALYON 42-003 Konya 384 Mustafa ÇİFTÇİ 42-004 Konya 385 Rahim Özgür AKINCI 42-005 Konya 386 Mehmet Ali ARAS 42-006 Konya 387 İbrahim ÇOLAK 42-007 Konya 388 Mevlüt ÜZÜMCÜ 42-008 Konya 389 Akif AYDIN 42-009 Konya 390 Abdullah ÇETİN AK-7001 Karaman 391 Ahmet ÇAYIR AK-7002 Karaman 392 Ahmet UĞURLU AK-7003 Karaman 393 Ahmet COŞGUN AK-7004 Karaman 394 Ahmet EREN AK-7005 Karaman 395 Şevket AĞIR AK-7006 Karaman 396 Ali YABICI AK-7007 Karaman 397 Ali AYDOĞAN AK-7008 Karaman 398 Ali YILMAZ AK-7009 Karaman 399 Hüseyin İNCE AK-7010 Karaman 400 İsmail KARAÖZ AK-7011 Karaman 401 Mehmet AYDOĞDU AK-7012 Karaman 402 Muhammet BULUT AK-7013 Karaman 403 Mustafa KARAKAŞ AK-7014 Karaman 404 Mustafa SERGİN AK-7015 Karaman 405 Mustafa ERSOY AK-7016 Karaman 406 Nazif ÇORAK AK-7017 Karaman 407 Ahmet KÜRŞAD TAN AK-7018 Karaman 408 Ahmet CİRİK AK-7019 Karaman 409 Bayram ÖCAL  AK-7020 Karaman 410 Halit KOYUNCU AK-7021 Karaman 411 İlyas DOĞANCI AK-7022 Karaman 412 İmdat ŞAHİN AK-7023 Karaman 413 Kadir BEKREM AK-7024 Karaman 414 Kerim ÇOKLU AK-7025 Karaman 415 Mehmet ÇOKLU AK-7026 Karaman 416 Mehmet GÖKÜŞ AK-7027 Karaman 417 Mustafa EŞBER İNBAŞI AK-7028 Karaman 418 Şaban ÖRK AK-7029 Karaman 419 Abdullah CEYLAN AK-7030   Karaman 420 Abdullah SARIKAYA AK-7031   Karaman 421 Bilal DİLAVER AK-7032   Karaman 422 Celalettin ALTINBAŞ AK-7033   Karaman 423 Ethem EKİNCİ AK-7034   Karaman 424 Halil KARALI AK-7035   Karaman 425 Hidayet KARAPINAR AK-7036   Karaman 426 Kenan SARI AK-7037   Karaman 427 Mustafa SARIKAYA AK-7038   Karaman 428 Ümit BİLİR 1 IX. BÖLGE Ankara 429 Gökmen YÜZBAŞIOĞLU 2 Ankara 430 Talha AYÇİÇEK 3 Ankara 431 Ersen KAYA 4 Ankara 432 Halit ALBAYRAK 5 Ankara 433 Murat GEDİK 6 Ankara 434 Şükrü DERELİ 7 A nkara 435 Kurtuluş ACAR 8 Ankara 436 Öznur TANER 9 Ankara 437 Mithat KILIÇASLAN 10 Ankara 438 Ali Osman KILIÇASLAN 11 Ankara 439 Emrah ERDAL 12 Ankara 440 Mustafa KILIÇ 13 Ankara 441 Rasim ENER 14 Ankara 442 Osman Fikret ERKOCA 15 Ankara 443 Murat ÜNALAN 16 Ankara 444 Sıla GÖÇER 17 Ankara 445 Halil İbrahim ARIKAN 18 Ankara 446 Ünal SAYGILI 19 Ankara 447 Selahattin ARI  20 Ankara 448 Fatih ERDOĞAN 21 Ankara 449 Hasan CAN 22 Ankara 450 Murat Andre BOYACIOĞLU 23 Ankara 451 Barış TAŞDELEN 24 Ankara 452 Atilla AYDINLI 25 Ankara 453 Ferruh Alper ARAT 26 Ankara 454 Suat MERT 27 Ankara 455 Ahmet GÖKÇEK 28 Ankara 456 Murat ARMUTÇU 29 Ankara 457 Şemsettin LAÇİNOK 30 Ankara 458 Yasin ERPER 31 Ankara 459 Levent ARPACI 32 Ankara 460 Bülent TURHAN 33 Ankara 461 Mustafa Mete BABAYİĞİT 34 Ankara 462 İmdat Köksal BİLGİÇ 35 Ankara 463 Ömer ÖZSÖZ 36 Ankara 464 Sarp SEZEN 37 Ankara 465 Vedat ÇİÇEKÇİ 38 Ankara 466 Muharrem UTKU 39 Ankara 467 Turgut SİNE 40 Ankara 468 Suat SİNE 41 Ankara 469 Murat Ekim GEZEK 42 Ankara 470 Önder YEĞEN 43 Ankara 471 Ferdi KARAKOÇ 44 Ankara 472 Fedakar ORBAY 45 Ankara 473 Yener SAMUR 46 Ankara 474 Taha Emirhan MERT 47 Ankara 475 Ferhat ATALAY 48 Ankara 476 Melih OFLAZ 49 Ankara 477 Durmuş ÜNSAL 50 Ankara 478 Ali ÇEBİNOĞLU 51 Ankara 479 Fatih ÇETİN 52 Ankara 480 Fehmi Özkan 53 Ankara 481 Muzaffer UYANIK 54 Ankara 482 İsmail ERDOĞAN 55 Ankara 483 Abdullah ERKOÇ 2017-01 Kırıkkale 484 Birol DERE 2017-02 Kırıkkale 485 Mehmet YENİGÜN 2017-03 Kırıkkale 486 Yunus KILIÇKAYA 2017-04 Kırıkkale 487 Metehan MAZICI 2017-05 Kırıkkale 488 Fatih BABADAĞ 2017-06 Kırıkkale 489 Uğur ŞEKER 2017-07 Kırıkkale 490 Mehmet ULUSOY 2017-08 Kırıkkale 491 Osman ŞEKER 2017-09 Kırıkkale 492 Emre AYDIN 2017-10 Kırıkkale 493 Murat PEHLİVAN 2017-11 Kırıkkale 494 Satılmış ÖZBEK 2017-12 Kırıkkale 495 Abidin ÜNAL 2017-13 Kırıkkale 496 Hakkı YAMAN 2017-14 Kırıkkale 497 Ali GÜNGÖR 2014-01 Bolu 498 Orhan AKKAYA 2014-02 Bolu 499 Serkan İNCE 2014-07 Bolu 500 Yusuf CAVLAK 2014-03 Bolu 501 Berat ÖZALP 2014-04 Bolu 502 Celalettin Mustafa ÖZALP 2014-05 Bolu 503 Hasan AKMAN 2014-06 Bolu 504 Atakan ATUK 74-16 Bolu 505 Mustafa KÜREKLİ 2014-02 X. BÖLGE Zonguldak 506 Şeref DELİŞMEN 2014-01 Zonguldak 507 Şeref KURTOĞLU 2014-03 Zonguldak 508 Fuat KOCABACAK 2014-04 Zonguldak 509 Muhammet KARABULUT 2014-05 Zonguldak 510 Recep KANAR 2014-06 Zonguldak 511 Onur İNCE 67-008 Zonguldak 512 Ömer İNCE 67-009 Zonguldak 513 Kemal KÖK 67-010 Zonguldak 514 Kadir GEBEDEK 2014-07 Zonguldak 515 Ahmet TOPÇUOĞLU 2014-01 Bartın 516 Halil KURU 2014-02 Bartın 517 Satılmış KILIÇ 2014-03 Bartın 518 Ali AÇIKGÖZ 2014-04 Bartın 519 Abdullah KILINÇ 2014-06 Bartın 520 Murat CAN 2016/01 Bartın 521 Muhammet CAN 2016/02 Bartın 522 Adem GÜNEY 2016/03 Bartın 523 Şaban ÖNDER 2016/04 Bartın 524 Adem AÇIK 74-01
74-02
74-03
74-04
74-05
74-06
74-07
74-08
74-09
74-10
74-11
74-12
74-13
74-14
74-15
Bartın 525 Ayberk ARABACI 74-04 Bartın 526 Erhan KARAGÖZ 74-05 Bartın 527 Görkem KARACA 74-06 Bartın 528 Hüseyin HAVABİLEN 74-07 Bartın 529 Murat ERGUNBAŞ 74-08 Bartın 530 Recep TÜRKÖN 74-09 Bartın 531 Sezai KOÇ 74-10 Bartın 532 Şaban TOPALOĞLU 74-12 Bartın 533 Turan KARACA 74-13 Bartın 534 Ümit ELMACI 74-14 Bartın 535 Yasin ERSOY 74-15 Bartın 536 Erol AKMISIR 74-17 Bartın 537 Erol AK 1 Sinop 538 Birol BAŞ 2 Sinop 539 Özgür Yaşar AYRANCIGİL 3 Sinop 540 Selman YİĞİT 4 Sinop 541 Emin ÜSTÜN 5 Sinop 542 Sedat TEMEL 6 Sinop 543 Ercan KÖKSAL 7 Sinop 544 Ergün YILDIRIM 8 Sinop 545 Emrah ASLAN 9 Sinop 546 Yaşar Abdullah KILIÇ 10 Sinop 547 Oktay GÜNEŞ 11 Sinop 548 Mustafa KARASU 1 Karabük 549 Onur ÖZATA 2 Karabük 550 Mehmet EREN 3 Karabük 551 Ersin ŞEN 4 Karabük 552 Veysel YAVUZ 5 Karabük 553 Yücel MANGALTEPE 6 Karabük 554 Fahrettin DÖNMEZ 7 Karabük 555 Musa DANA 8 Karabük 556 Mesut AKSU 9 Karabük 557 İbrahim ÇENESİZ 10 Karabük 558 Halil İbrahim AKTAŞ 11 Karabük 559 Muhammet Ali KARASU 12 Karabük 560 Berkay BERBEROĞLU 2022/11 Karabük 561 Murat BERBEROĞLU 2022/12 Karabük 562 Halim  Emirhan ÖZÇOBAN 2022/13 Karabük 563 Eyüp Ensar ŞAHİN 2022/14 Karabük 564 Serhat MADAK 2022/15 Karabük 565 Furkan KARTAL 2022/16 Karabük 566 Ahmet DEMİR 2022/17 Karabük 567 Murat KATIRCIOĞLU 2022/18 Karabük 568 Murat KARA 2022/19 Karabük 569 Murat DOĞAN 2022/20 Karabük 570 Erdoğan KARADÖNGEL 2022/21 Karabük 571 Erdoğan DİKMEN 2022/22 Karabük 572 Hasan ABAY 2022/23 Karabük 573 İlyas BAHŞİ 2022/24 Karabük 574 İlker BAHŞİ 2022/25 Karabük 575 Emrah ORHUN 2022/26 Karabük 576 Hanife ORHUN 2022/27 Karabük 577 Mustafa AKKAŞOĞLU 2022/28 Karabük 578 Hasan AKKAŞOĞLU 2022/29 Karabük 579 Dilsun TEKİNASLAN 2022/30 Karabük 580 Recep BAHŞİ 2022/31 Karabük 581 Eren DAL 2022/32 Karabük 582 Murat DAL 2022/33 Karabük 583 Erhan YÜKSEL 2022/34 Karabük 584 Uğur ÖZMEN 2022/35 Karabük 585 Mustafa KENDİR 2022/36 Karabük 586 Ferhat KARTAL 2022/37 Karabük 587 Caner ASLAN 2022/38 Karabük 588 Osman TERZİ 37/1 Kastamonu 589 Şaban ABDİŞ 37/2 Kastamonu 590 Halil BASMACI 37/3 Kastamonu 591 Yunus BASMACI 37/4 Kastamonu 592 Kamil KÖSEOĞLU 37/5 Kastamonu 593 Ahmet SATIR 37/6 Kastamonu 594 Emrah HİDAYETOĞLU 37/8 Kastamonu 595 Ahmet GÜRBÜZ 37/10 Kastamonu 596 Muammer YILMAZ 37/11 Kastamonu 597 Faik YILDIRIM 37/12 Kastamonu 598 Fikri AK 37/13 Kastamonu 599 Fikri GENÇ 37/14 Kastamonu 600 Arif MAKBEROĞLU 37/15 Kastamonu 601 Özlem Kara OSMANOĞLU 37/16 Kastamonu 602 Gürsel UZUNER 37/17 Kastamonu 603 Ümit TURHAN 37/18 Kastamonu 604 Mustafa TERZİ 37/19 Kastamonu 605 Mustafa CANBAZ 37/20 Kastamonu 606 Yusuf CAVLAK 37/21 Kastamonu 607 Halit SAVUKÇAM 37/22 Kastamonu 608 Hüseyin ÇALIŞIR 37/23 Kastamonu 609 Selim ÇAKAR 37/24 Kastamonu 610 Erdal SAĞLIKLI 37/25 Kastamonu 611 Vedat ÇALIŞIR 37/26 Kastamonu 612 Burhan GENCAL 37/27 Kastamonu 613 Hüseyin ÖZKAN 37/28 Kastamonu 614 Ayhan ÖZBAY 37/29 Kastamonu 615 Recep Serdar BAŞYURT  37/30 Kastamonu 616 AHMET ÇAYIR 37/31 Kastamonu 617 Ahmet YÖRECİ 37/32 Kastamonu 618 ARİF KOŞAR 37/33 Kastamonu 619 ATAGAN YILDIZ 37/34 Kastamonu 620 DOĞAN GÜRBÜZ 37/35 Kastamonu 621 EMİRHAN YILDIZ 37/36 Kastamonu 622 ERHAN KÜLAHLI 37/37 Kastamonu 623 EROL BANATOĞLU 37/38 Kastamonu 624 İSA BURGAZ 37/39 Kastamonu 625 İSA KARAHASANOĞLU 37/40 Kastamonu 626 KAMİL SAVAŞ 37/41 Kastamonu 627 MERTCAN DEĞİRMENCİ 37/42 Kastamonu 628 SADIK ARSLAN 37/43 Kastamonu 629 SAİT ÖZDEMİR 37/44 Kastamonu 630 SEDA NUR DOĞAN 37/45 Kastamonu 631 SİNAN RÜZGAR 37/46 Kastamonu 632 UYGAR KIZILKAYA 37/47 Kastamonu 633 YAŞAR NAHAR 37/48 Kastamonu 634 ZEKİ TAŞKÖPRÜ 37/49 Kastamonu 635 METİN UYAR 37/50 Kastamonu 636 Ahmet ALAN 2014-002 XI. BÖLGE Tokat 637 Hacı Murat ÜNLÜ 2014-003 Tokat 638 Osman AYCIL 2014-004 Tokat 639 Özkan ALMUSLU 2014-005 Tokat 640 Yusuf TOSUN 2014-006 Tokat 641 Serhat SARI 2014-007 Tokat 642 Yunus Emre SOY 2014-008 Tokat 643 Hasan AKIN 2014-009 Tokat 644 Hakan TEMÜR 2014-010 Tokat 645 Muttalip CEYLAN 19009 Çorum 646 Hamza UĞÜROL 19012 Çorum 647 Necati ÇIPLAK 19001 Çorum 648 Erdoğan AYDOĞDU 19002 Çorum 649 Serkan KAYA 19003 Çorum 650 Fırat YILDIZ 19004 Çorum 651 Abdullah YAPICI 19005 Çorum 652 Vedat ÇAĞLAYAN 19006 Çorum 653 Mustafa ERİKLİ 19007 Çorum 654 Resul İsmail ERİKLİ 19008 Çorum 655 Mustafa KAVAK 19010 Çorum 656 Mustafa DOĞAN 19011 Çorum 657 Hüseyin ÖKSÜZ 1 Amasya 658 Adnan EKİNCİ 2 Amasya 659 Mahmut AKGÜL 3 Amasya 660 Menderes SOLAK 4 Amasya 661 Nihat AKAL 55001 Samsun  662 Yusuf ÖNDER 55002 Samsun  663 Mehmet KATI 55003 Samsun  664 Mehmet GÖKÇE 55004 Samsun  665 Ali ÖZEL 55005 Samsun  666 Recep KAYA 55006 Samsun  667 Resul Ekrem ARLI 55007 Samsun  668 Samet KÖKSAL 55008 Samsun  669 Sezai BAŞ 55009 Samsun  670 Bilal KURNAZ 55010 Samsun  671 Muharrem KONEZ 55011 Samsun  672 Necat ÇELİK 55012 Samsun  673 Sedat ÖZÇELİK 55013 Samsun  674 Alper ÖKSÜZ 55014 Samsun  675 Volkan YAVUZ 52001 Ordu 676 Engin KUL 52002 Ordu 677 Beytullah GENÇ 52003 Ordu 678 Fatih DUYAR 52004 Ordu 679 Şeref Selim BAŞARAN 61-4 XII. BÖLGE Trabzon 680 Cevat YILMAZ 61-5 Trabzon 681 Fethi BAYRAKTAR 61-6 Trabzon 682 Mecit KELEŞ 61-7 Trabzon 683 Hasan TARHAN 61-8 Trabzon 684 Osman SİYAMOĞLU 61-11 Trabzon 685 Cemalettin BERBER 61-12 Trabzon 686 Mehmet VARLIK 61-13 Trabzon 687 Kahraman KUL 61-14 Trabzon 688 Murat EMİR 61-15 Trabzon 689 Arif KASAP 61-16 Trabzon 690 Ekrem HACISALİHOĞLU 61-17 Trabzon 691 Nurettin KALYONCU 61-18 Trabzon 692 Hasan ASMA 61-19 Trabzon 693 İzzet CANSIZ 61-20 Trabzon 694 Yalçın EKİNCİ 61-21 Trabzon 695 Berat SELİM 61-22 Trabzon 696 Ramazan ADANUR 61-23 Trabzon 697 Muhammet Ali DOĞAN 61-24 Trabzon 698 Tolga EMİRZEOĞLU 61-25 Trabzon 699 Alemdar ASMA 61-26 Trabzon 700 Buğra TAVŞAN 61-27 Trabzon 701 Ahmet BÜYÜKKOL 61-28 Trabzon 702 Mehmet KUŞ 53-001 Rize 703 Hasan KUTLUATA 53-003 Rize 704 Cafer MEMİŞOĞLU 53-004 Rize 705 Naci AYDIN 53-005 Rize 706 Ali YILMAZ 29-001 Gümüşhane 707 Hamza GÜNER 29-002 Gümüşhane 708 İsmet DEDE 29-003 Gümüşhane 709 Mustafa BAYRAK 29-004 Gümüşhane 710 Temür GÜNGÖR 1 Giresun 711 Yalçın UÇANKUŞ 2 Giresun 712 Mustafa ÇAYLAK 3 Giresun 713 Fikret GENÇ 4 Giresun 714 İsa BAYRAM 5 Giresun 715 Sami EROĞLU 6 Giresun 716 Bayram EROĞLU 7 Giresun 717 Birol DOST 8 Giresun 718 Metin TÜYSÜZ 9 Giresun 719 Ömer ŞİŞMANOĞLU 10 Giresun 720 Mustafa AĞAOĞLU 11 Giresun 721 Tancan AKBAY 12 Giresun 722 Ramazan ÇAYLAK 13 Giresun 723 Mürsel HANCIOĞLU 14 Giresun 724 Metin KOÇ 15 Giresun 725 Metin AYDIN 28-16 Giresun 726 Fuat KUMAŞ 28-17 Giresun 727 Abdurrahman AKKAYA 28-18 Giresun 728 Ümit AKKAYA 28-19 Giresun 729 Yavuz KARAHASAN  28-20 Giresun 730 Murat DİZDAR 28-21 Giresun 731 Cihan AKGÜRE 28-22 Giresun 732 Mustafa ÇİL 28-23 Giresun 733 Rahman SANDIKÇI 28-24 Giresun 734 Mücahit BOYACI 28-25 Giresun 735 Gökhan AKAN  28-26 Giresun 736 Semih AYDIN 28-27 Giresun 737 Enver AKKAYA 28-28 Giresun 738 Yalçın CÜRGÜL 28-29 Giresun 739 Abdurrahman GÜZEL 2 Artvin 740 Abdullah ÖZCAN 3 Artvin 741 Ali BİNGÖL 4 Artvin 742 Ali ÇOŞKUN 5 Artvin 743 Ali Fuat BEYAZ 6 Artvin 744 Ali KARADUMAN 7 Artvin 745 Aydemir SULUÇAY 8 Artvin 746 Bahattin KÖSE 9 Artvin 747 Bekir TORAMAN 10 Artvin 748 Cafer AZİZOĞLU 11 Artvin 749 Cihat KÜÇÜKALTIN 12 Artvin 750 Cuma GÜLTAŞ 13 Artvin 751 Duygu Kamil ÇAKALOĞLU 14 Artvin 752 Ebubekir AKILLI 15 Artvin 753 Emrullah KOÇ 16 Artvin 754 Erdem ALTUN 17 Artvin 755 Erdinç ALTUN 18 Artvin 756 Erkan AKILLI 19 Artvin 757 Fatih ANZEVLİ 20 Artvin 758 Feyzi GEDİK 22 Artvin 759 Gökhan Özmen TUNÇ 23 Artvin 760 Halil YAZICI 24 Artvin 761 İhsan ÖZYÜREK 26 Artvin 762 İsmail KOÇ 27 Artvin 763 Kasım TOPRAK 29 Artvin 764 Kenan ÖZER 30 Artvin 765 Mehmet Barış LAKERTA 32 Artvin 766 Melih ÇELİK 33 Artvin 767 Mevlüt UYGUR 34 Artvin 768 Muammer İHTİYAR 35 Artvin 769 Musta ALKAN 36 Artvin 770 Mustafa BİNGÖL 37 Artvin 771 Mustafa KÜÇÜK 38 Artvin 772 Mustafa KÜÇÜKBAYRAK 39 Artvin 773 Mustafa LEÇER 40 Artvin 774 Necati KORUCU 41 Artvin 775 Necmi ASUMAN 42 Artvin 776 Nevzat KOÇ 43 Artvin 777 Oktay ARAS 44 Artvin 778 Osman DEMİRCİ 45 Artvin 779 Ömer SARAÇ 46 Artvin 780 Ömer TUNÇ 47 Artvin 781 Ramazan ALKAN 48 Artvin 782 Refik LAKERTA 49 Artvin 783 Selim AKTAŞ 50 Artvin 784 Süleyman TORUN 51 Artvin 785 Şeref ÖZDEMİR 52 Artvin 786 Veysel AYDIN 53 Artvin 787 Yasın TAŞKIN 54 Artvin 788 Yaşanur KARAGÖZ 55 Artvin 789 Yaşar KUŞDİLİ 56 Artvin 790 Yusuf ATALAY 57 Artvin 791 Yücel YILMAZ 58 Artvin 792 Murat TORAMAN 08/59 Artvin 793 Selahattin YILMAZ 08/60 Artvin 794 Mükerrem TAŞKIN 08/62 Artvin 795 Nazim KASAP 08/63 Artvin 796 Mehmet BAYRAK 08/64 Artvin 797 Gürel CEZAYİRLİ 08/65 Artvin 798 Fikri KOÇ 08/66 Artvin 799 Enver KOÇ 08/67 Artvin 800 Hasan BADUR 08/68 Artvin 801 Yaşar SARAÇ 08/69 Artvin 802 Şentürk KARAKAŞ 08/70 Artvin 803 Kenan ÇELEBİ 08/72 Artvin 804 Serkan GÜR 08/73 Artvin 805 Aytekin DEMİRCİ 08/74 Artvin 806 Ali Okan KAYA 08/75 Artvin 807 Emin YETKİN 08/76 Artvin 808 Erhan ÇELİK 08/77 Artvin 809 Faris AYAR  08/78 Artvin 810 Fatih Mehmet BAYRAK 08/79 Artvin 811 Gülaydın YILMAZ 08/80 Artvin 812 Halil İbrahim KILIÇ  08/81 Artvin 813 Hasan YILMAZ 08/82 Artvin 814 İbrahim ÖZBEK 08/83 Artvin 815 İlhami DEDE 08/84 Artvin 816 İsmail SARIŞ 08/85 Artvin 817 Osman KOCA 08/86 Artvin 818 Öner AYDIN 08/87 Artvin 819 Özcan KILIÇ  08/88 Artvin 820 Özgür DEMİRCAN 08/89 Artvin 821 Özkan AKDEMİR 08/90 Artvin 822 Remzi TEKİN 08/91 Artvin 823 Saffet MERCAN 08/92 Artvin 824 Salih YAZICI 08/93 Artvin 825 Sedat EKİNCİ 08/94 Artvin 826 Selim ALTUNEL 08/95 Artvin 827 Tolga KAYA 08/96 Artvin 828 Turcan KÜÇÜKALTUN  08/97 Artvin 829 Yusuf Emin KİBAR 08/98 Artvin 830 Ali Ekber SÖZERİ 12-1 XIII. BÖLGE Bingöl 831 Hüseyin İSEN 12-2 Bingöl 832 Kenan KAZAN 12-3 Bingöl 833 M. Zeki BAZENCİR 12-4 Bingöl 834 Ercüment OKŞAR 12-5 Bingöl 835 Mehmet EROL 12-6 Bingöl 836 Murat AKOĞLU 24-7 Erzincan 837 Batuhan ADAM 24-9 Erzincan 838 Ahmet DUMAN 24-3 Erzincan 839 Şenol KARACAN 24-1 Erzincan 840 Fahri Nihat AKOĞLU 24-4 Erzincan 841 Yücel BİNGÖL 24-2 Erzincan 842 Mustafa ESER 24-10 Erzincan 843 Yavuz DİNÇ 24-11 Erzincan 844 Şükrü DERELİ 24-12 Erzincan 845 Murat ATAŞ 24-13 Erzincan 846 Nuh İÇOĞLU 24-14 Erzincan 847 Cevat AKSAKAL 25-1 Erzincan 848 Murat YAZICI 24-25 Erzincan 849 Adem SARIASLAN 24-16 Erzincan 850 Güray MUTLU 24-17 Erzincan 851 Zekariya UĞUZ 24-18 Erzincan 852 Abdullah ERZURUM (3) 2020/03 Erzurum 853 Ali ÖRÜCÜ 25-3 Erzurum 854 Zarif AÇIKEL 25-4 Erzurum 855 Şahin AÇIKEL 25-5 Erzurum 856 Mustafa POLAT 25-6 Erzurum 857 Mehmet KARACA 25-7 Erzurum 858 Bekir OKUR 25-8 Erzurum 859 Recep KABAY 25-9 Erzurum 860 Yaşar KANDEMİR 25-10 Erzurum 861 Hanifi DAĞ 25-11 Erzurum 862 Ayhan YILDIZ    Erzurum 863 Erdal ÇELİK   Erzurum 864 Murat TÖREMEN   Erzurum 865 Fatih ÇOLAK 2019-03 Erzurum 866 Mustafa Nuri AKBULUT   Erzurum 867 Recep DEMİR   Erzurum 868 Zekeriye DANACI 2014-2 XV.BÖLGE Sivas 869 Ramazan ZORBAZ 2020-01 Sivas 870 Erol AYDIN 2020-02 Sivas 871 Hüseyin UÇAR 2020-03 Sivas 872 Ahmet ALAN 2020-04 Sivas 873 İbrahim SELVİ 2020-05 Sivas 874 Serhat SARI 2020-06 Sivas 875 Yunis Emre SOY 2020-07 Sivas 876 Murat CEYLAN 2020-08 Sivas 877 İsmail SUNGURLU 2020-09 Sivas 878 Abdullah GÜRSOY 2020-10 Sivas 879 Gökhan Burak GEBEL 2020-11 Sivas 880 Mehmet AYNACI 2020-12 Sivas 881 İsmet AVCIOĞLU 2020-13 Sivas 882 Tamer SERİNKAYA 2020-14 Sivas 883 Mehmet İhsan DAĞDELEN 2020-15 Sivas 884 Serdar YÜCEYURT 2020-16 Sivas 885 Erdal KARA 2020-17 Sivas 886 Ersin YILDIRIM 2020-18 Sivas 887 Ferhat BÖLÜKBAŞI 2018/01 Sivas 888 Kurbani GÜVEN 2018/02 Sivas 889 İsmail IŞIK 2020-19 Sivas 890 Doğan GÜROCAK  23\01 Elazığ 891 Nurettin ULUERLER 23\02 Elazığ 892 Erdoğan DURMAZ 23\03 Elazığ 893 Mustafa CEBECİ 23\04 Elazığ 894 Fethi AKBULUT 23\05 Elazığ 895 Hamit Hakan TAŞCI 23\06 Elazığ 896 Yusuf TAŞCI 23\07 Elazığ 897 Muammer ÇEK 23\08 Elazığ 898 Zafer ÇEK 23\09 Elazığ 899 Yusuf YILDIRIM 23\10 Elazığ 900 Adem KAŞ 23\11 Elazığ 901 Cemgil CEVAHİR 62001 Tunceli 902 Aydın SAĞOL 62002 Tunceli 903 Deniz KILIÇOĞLU 62003 Tunceli 904 Barış RÜZGAR 62004 Tunceli 905 Umut ASLAN 62005 Tunceli 906 Pelin DEMİR 62006 Tunceli 907 Aydın ANIK 1 Tunceli 908 Murat DEMİREL 2 Tunceli 909 Murat BULUT 3 Tunceli 910 Gülen CEVAHİR 4 Tunceli 911 Sinan ÖZER 5 Tunceli 912 Cemgil CEVAHİR 6 Tunceli 913 Murat KASUN 7 Tunceli 914 Murat ARSLAN 8 Tunceli 915 Burhanattin YILDIZ 9 Tunceli 916 Timur MİRAL 1 Kahramanmaraş 917 Metin BIYIKLI 2 Kahramanmaraş 918 Akif KARPUZ 3 Kahramanmaraş

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

About Post Author

Previous post 2023-2024 AV YILI AV TURİZMİ
Next post Altın kadar değerli: Yangın sonrası ormanda ortaya çıktı, köylüler her yerde arıyor