PARA ATICILIK TÜM DALLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MERSİN/ERDEMLİ’DE GERÇEKLEŞTİ

Read Time:1 Minute, 59 Second

2023 yılı faaliyet programımızda yer alan ve Para Atıcılık branşına ait ilk müsabaka olma önemini taşıyan Tüm Dallar Türkiye Şampiyonası 03-06 Nisan 2023 tarihleri arasında Mersin Erdemli Olimpik Atış Poligonunda gerçekleşti.

Yarışmaya toplam 13 ilden 52 sporcu katılım gösterdi.

Yarışma Sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Dereceye sahip olan sporcular ise şu şekilde;

10 MT. HAVALI TÜFEK AYAKTA ERKEKLER (R1) SH1

1.Celal KARACA – Ankara TSK Rehabilitasyon Spor Kulübü

2.Hakan ABAKAY – Ankara Ferdi

3.Mustafa TUNCEL – Samsun Ekspres Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü

10 MT. HAVALI TÜFEK AYAKTA KADINLAR (R2) SH 1

1.Suzan ÇEVİK – Aksaray Okçuluk Spor Kulübü

2.Çağla BAŞ – İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü

3.Pervin AYLİ YAĞIZ – Ditay

10 MT. HAVALI TÜFEK YATARAK KARIŞIK (R3) SH 1

1.Erhan COŞKUNER – Aksaray Okçuluk Spor Kulübü

2.Suzan ÇEVİK – Aksaray Okçuluk Spor Kulübü

3.Savaş ÜSTÜN – İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü

10 MT. HAVALI TÜFEK AYAKTA KARIŞIK (R4) SH 2

1.Hakan ÇEVİK – Ankar EGO Spor Kulübü

2.Tayyar SİNANKILI – Aksaray Okçuluk Spor Kulübü

3.Salih YURTALAN – Ankara TSK Rehabilitasyon Spor Kulübü

10 MT. HAVALI TÜFEK YATARAK KARIŞIK (R5) SH 2

1.Hakan ÇEVİK – Ankar EGO Spor Kulübü

2.Tayyar SİNANKILI – Aksaray Okçuluk Spor Kulübü

3.Samet AKÇA – Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

50 MT. TÜFEK YATARAK KARIŞIK (R6) SH 1

1.Savaş ÜSTÜN – İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü

2.Erhan COŞKUNER – Aksaray Okçuluk Spor Kulübü

3.Mustafa TUNCEL – Samsun Ekspres Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü 

10 MT. HAVALI TABANCA ERKEKLER (P1) SH 1

1.Tahayasin KÜSMÜŞ – Ankara Ferdi

2.Cevat KARAGÖL -Ankara EGO Spor Kulübü

3.Yunus BAHÇECİ – Ankara EGO Spor Kulübü

10 MT. HAVALI TABANCA ERKEKLER TAKIM (P1) SH 1

1.Ankara EGO Spor Kulübü

2.Ankara TSK Rehabilitasyon Spor Kulübü

3.İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

10 MT. HAVALI TABANCA KADINLAR (P2) SH 1

1.Aysel ÖZGAN – Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği

2.Ayşegül PEHLİVANLAR – Ankara EGO Spor Kulübü

3.Mersin KOCATÜRK – İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

25 MT. TABANCA ERKEKLER (P3) SH 1

1.Murat OĞUZ – Ankara EGO Spor Kulübü

2.Tahayasin KÜSMÜŞ – Ankara Ferdi

3.Yunusali BEYAZ – Ankara Ego Spor Kulübü

50 MT. TABANCA KARIŞIK (P4) SH 1

1.Tahayasin KÜSMÜŞ – Ankara Ferdi

2.Cevat KARAGÖL -Ankara EGO Spor Kulübü

3.Ayşegül PEHLİVANLAR – Ankara EGO Spor Kulübü

AVDOĞA
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

About Post Author

Previous post İnsan-kurt çatışması artıyor
Next post Avcı ve köpeği, yaban domuzuyla güreş tuttu