DERYA ARMS, Beyşehir’de ziyaretlerimin yeni adresi..

DERYA ARMS, misafirperverlikleri için teşekkür ederim…

DERYA ARMS – Şirketimiz, ülkemizin büyüme potansiyeli doğrultusunda; yatırımlarına insan kaynağı, teknoloji ve eğitim süreçlerini sürekli yenileyerek ve geliştirerek katkıda bulunmaktadır. Vizyonumuz ise daha iyi ürünleri, daha yüksek teknolojilerle üreterek Derya Silah Sanayini bir Dünya markası haline dönüştürmektir.

Hakkımızda

Günümüzün gelişen ve dolayısıyla gelişen dünyasında, bunun en büyük destekçisi olan becerilerimiz ve hayallerimiz de bizim kadar gelişiyor ve gelişiyor. Derya Silah olarak 1998 yılından bu yana bu bilinçle yolumuzda sürekli ilerleme kaydediyoruz. Ankara’da toplam 13.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikamızda atölye tarzında emek odaklı üretimden otomasyonlu üretime geçmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Organize Sanayi Bölgesi. Böylece yüksek kalitedeki ürünlerimizi sadece yerel tüketicilere değil küresel ölçekte pazarlayarak yıllık üretimimizin %80’ini 50’den fazla ülkeye minimum maliyetle ihraç ediyoruz.

Derya Silah Sanayi olarak politikamız, Entegre Yönetim Sistemleri doğrultusunda, savunma ve eğlence amaçlı hafif silahlara yönelik hizmet verirken, yüksek kalite ve düşük maliyet ilkelerini esas alarak, iş sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere yürürlükteki tüm yasal prosedürlere uymak; Tüm bu faaliyetlerimiz sırasında müşterilerimize özel gereksinimleri karşılamak ve bu amaçla gerekli hassasiyeti göstererek tedbirleri alarak çevrenin korunmasına katkıda bulunmaktır.

DERYA ARMS

About Post Author

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post AKDAŞ SİLAH, Beyşehirde ziyaretlerimin yeni adresi