BALIKLI SİLAH, Beyşehir’de ziyaretlerimin yeni adresi…

BALIKLI SİLAH, misafirperverlikleri için teşekkür ederim…

Balıklı Silah özellikle müşteri ilşkilerine gösterdiği özenlede dikkat çekmektedir, satış sonrası teknik desteğiyle her zaman müşterisine güven vermektedir.

Balıklı Silah Sanayi 2004 yılında Konya’nın önemli ilçelerinden Beyşehir’de kurulmuştur.

Firma kuruluşundan bu yana av tüfeği üretimlerinin yanı sıra özellikle başta otomotiv sektörü olmak üzere bir çok sektöre yedek parça üretimleri yapmıştır. Bu üretimler firmanın kendini geliştirmesini sağlamış olup yeni geliştireceği ürünler içinde önünü açmıştır. Bu sebeple üstün ve ileri teknoloji makineler firmanın bünyesine girmiş olup kaliteli personelleriyle üst düzey üretimler gerçekleştirmektedir.

2015 yılının başında firma piyasaya Makarov şarjörlü av tüfeğini piyasaya sürmüştür. Yüksek ilgi sebebiyle çeşitli kalibreler üzerinde çalışmalar yapılmış, bir süre sonra 20 kalibre şarjörlü av tüfeğide ürün yelpazesine eklenmiştir. 

Şirket özellikle müşteri ilşkilerine gösterdiği özenlede dikkat çekmektedir, satış sonrası teknik desteğiyle her zaman müşterisine güven vermektedir.

Firmamız 2004 yılında dünyanın önemli silah imalat merkezlerinden biri olan Üzümlü’de kurulduğundan bu yana misyonumuz kaliteli ürünler üretmek, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler geliştirmek olmuştur.

Bu amaç doğrultusunda firmamız ileri teknoloji ve eğitimli personel desteğiyle çok kısa sürede güven ve kaliteyi aynı anda yakalamayı başarmıştır. Şirket gelişim planlamasında en önemli öncelik kurumsal ilişkilerimiz ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerimize verilmektedir.

Bir işte başarılı olmanın o işi sevip sevmemenize bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle başarının asla tesadüf olmadığını bilerek, yapmaktan hoşlandığımız işi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz.

BALIKLI SİLAH SANAYİ

About Post Author

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post REXİMEX , Beyşehir’de ziyaretlerimin yeni adresi…