Ormana giren çocuk 6 gün sonra geri çıktı! Hayatta kalması herkesi şaşkına çevirdi

Kenya’da meydana gelen olayda 4 yaşındaki bir çocuk, Tsavo Doğu yaban hayatı koruma alanının yakınlarındaki evlerinden uzaklaştıktan sonra tam 6 gün boyunca vahşi hayvanların arasında ormanda gezdi. 6 gün sonra tekrar ortaya çıkan çocuğun sağlıklı olmasına kimse inanamadı. Çocuğun nasıl hayatta kaldığı henüz bilinmiyor.

Kenya’da Tsavo Doğu yaban hayatı koruma alanının yakınlarındaki evinden 6 gün önce çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan çocuk hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Kaybolmasının üzerinden gelen 6’ncı günde vahşi yaşam rehabilitasyon programı olan Sheldrick Wildlife Trust için çalışan pilot Roan Carr-Hartley tarafından bulunan çocuk, ailesine büyük sevinç yaşattı.

HİÇBİR YERİNDE ISIRIK YA DA YARALANMA YOK

Çocuğun bulunmasından daha büyük bir sevince yol açan detay ise çocuğun sağlık durumuyla ilgili oldu. Vücudunun herhangi bir yerinde ısırık ya da yaralanma izine rastlanmayan çocuğun vahşi aslanlar, yılanlar ve sırtlanlar arasında nasıl hayatta kaldığı merak konusu oldu.

“BIRAKIN ÇOCUĞU, YETİŞKİN BİRİ BİLE DAYANAMAZ”

Meydana gelen ilginç durum hakkında açıklamada bulunan pilot Roan Carr-Hartley, “Bırakın küçük bir çocuğu, yetişkin bir insan bile bu şartlar altında 6 gün boyunca ormanda tek başına kalamaz. Gerçekten bir mucizeyi yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

kaynak sondakika

About Post Author

Previous post Yaban domuzlarının çamur banyosu keyfi kamerada
Next post İşte 2022’nin en komik vahşi yaşam fotoğrafları