10.Uluslararası İstanbul Prohunt Av Silah ve Doğa Sporları Fuarı

“Dünya burada buluşur! “

İSTANBUL SİZİ BEKLİYOR

Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünleri Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında 2022 yılına damgasını vurdu. 9. kez sektör ziyaretçileri ve av, doğa sporları tutkunları ile buluşan Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam etti.

İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti.

Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 16.000 m2 alanda düzenleniyor.

Türk silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri için de ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir.

10. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 25- 28 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Katılımcı firmalar en yeni ürünlerini organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturan fuarımız, göz kamaştırmaya devam edecek.

About Post Author

Previous post Türkiye’nin en şanssız geyiği olabilir!
Next post Tilkiyi emekli polis “Battal Gazi” kapanıyla yakaladı