Giresun’da yolda yürürken karşısına domuz çıkan bir genç, kendini yol kenarındaki otomobilin üzerine attı. Domuz koşarak uzaklaşan gencin o anları ise cep telefonuna yansıdı.

Giresun‘un Piraziz ilçesine bağlı Akçay köyünde akşam saatlerinde yolda yürürken bir anda karşısına domuz çıkan Uğur Yetkin ne yapacağını şaşırdı.

OTOMOBİLİN ÜZERİNE ATLADI

Domuz üzerine gelen Yetkin, kaçarak kendini yol kenarındaki otomobilin üzerine attı. Domuz koşarak uzaklaşırken, yaşanan heyecanlı anları Yetkin’in yakınları cep telefonu ile görüntüledi.

“TEL ÖRGÜYÜ AŞAN DOMUZ ÜZERİME GELMEYE BAŞLAYINCA…”

Yaşadıklarını anlatan Uğur Yetkin, “Köyde anneannemlere gidiyordum. Camdan beni gören anneannem ‘Bahçede domuz var’ diye seslendi. Şaka yaptığını sandım. Sonra biranda domuz karşıma çıkınca ne yapacağımı şaşırdım, çünkü ilk defa domuzu canlı olarak görüyordum. Baktın dedem kaçması için domuza bir şeyler atıyordu. Ben de yolda bulduğum odunları atmaya çalıştım ama tel örgüyü aşan domuz üzerime doğru gelmeye başlayınca kaçmaya çalıştım. Sonra da yol kenarındaki arabanın üzerine çıktım, domuz da bahçeye doğru koşarak uzaklaştı” dedi.

Kaynak: İHA – habertürk

Previous post DSÖ: Covid-19 pandemisi on binlerce ton tıbbi atığa neden oldu
Next post Kamera çalan kleptoman papağanın çektiği video viral oldu
%d blogcu bunu beğendi: