Domuzlar Şehir Merkezine Kadar İndiler (Videolu Haber)

Domuzların gündüz ve gece de aynı yöntemlerle evlerin arasında gezindikleri gözlendi.

Domuzlar Şehir Merkezine Kadar İndiler (Videolu Haber)

Aksu Mahallesi’nde yaban domuzu sürüleri ormanlık alandan merkeze inerek yiyecek arıyor. Her ne kadar sevimli gibi gözüken, evlerin arasında gezen domuzlar ve yavruları vatandaşları korkutuyor, ürkütüyor. Bazı vatandaşlarımızda domuz sürüsünün fotograflarını çekerek gördükleri manzarayı ölümsüzleştirdi.

Çocuklar, İnsanlar Korkudan Dışarı Çıkamıyorlar. 10 Eylül 2021 Cuma Günü Gece Görüntülerini Çektiğimiz Domuz Sürüsü Bizde de Şaşkınlık Yarattı

Çankırı Aksu Mahallesi Aybüke Sokak,  Arslan Apartmanı, Güneş 2000 Sitesinin karşısı, yeni açılan Taşmescit Kafesinin çaprazında kalan, Özel Öğrenci Yurdun altı, Belediye başkanının yeni oturduğu evin tam karşısında bulunan alanda çok sayıda domuz görüldü.

Aksu Mahallesinde yaz aylarında ormanlık ve dağlık bölgelerde aç kalan domuzlar, yiyecek bulabilmek için merkeze iniyor. Yavruları ile cadde ve sokaklarda gezen domuzlar, çöp konteynerlerinin etrafında ve evlerin bahçelerinde yiyecek arıyor.

Domuzların gündüz ve gece de aynı yöntemlerle evlerin arasında gezindikleri gözlendi. Yaban domuzları evlerin arasında gezerek yiyecekleri yedikten sonra patika yollardan geçerek gözden kayboluyor.

www.haberci18.com Gündüz, Gece Demeden 24 Saat Şehrin Her Alan ve Mevkisinde

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik esprili bir şekilde, “Biz sizi nerde ararken, nerede buluyoruz” dedi.

Domuzların aç kaldığı için şehre inmiş olabileceğini söyleyen Çelik, “Anne ve yavruları karşıma çıkınca şaşkınlık yaşadım. Doğanın dengesi bozuldukça, bu durumlarla daha fazla karşılaşacağız.”

Yetkililerimize duyurulur. Önlem alınması da önemlidir diye düşünüyoruz. kaynak haberci18

Videoyu İzlemek İçin Linke Tıklayınız : https://www.youtube.com/watch?v=57zs46yHsjc

About Post Author

Previous post Gezme tutkusuyla hayallerinin peşinden gitti: Otobüsü lüks karavana dönüştürdü
Next post Türkiye’nin en uzun nehri Kızılırmak, kuraklık tehdidi altında