Home / Genel / Bergara B-14 HMR Bolt-Action /KEMAL ELİTEMİZ

Bergara B-14 HMR Bolt-Action /KEMAL ELİTEMİZ

Bergara B-14 HMR Bolt-Action

 Kemal Elitemiz

Bergara B14 HMR (Hunting – Match – Rifle ) tüfeğinin tüm tasarımı ve üretimi İspanya Bergara’da yapıldı. Big Game avlar ile atış yarışmacıları için ihtiyaçlarını karşılayacak kollu mekanizmalı tüfek üretildi.

McMillan A5 modeli olanHMR Tüfeğin dipçiği içinde alüminyumdan yapılmış kasa görevini üslenen, hafif üskeletüzerineeritilmiş, güçlü, dayanıklı kalın ve yoğun aynı zamanda hafif ağırlıkta güçlendirilmiş kompozit bir malzeme,mekanik bir teknik ile kaplanarak oluşturulmuştur.

Bu tasarım ve uygulama, namluya arzulanan tam bir FreeFloatthebarrel- Selbest salınımlı namlu özelliği katmıştır. Bu sayede anılan dünyaca ünlü, olağan üstü accuracy- atış düzdünlüğü elde edilmiştir.

Dipçiğin omuzluk bölümü hafif ve dipçik boyu uzunluğu ayarlanabilir yapıdadır. Dipçikyanaklık parçası da ayarlanabilir yapıdadır.El kundağı bölümünde bulunan vidalara bipod ve askı takılabilir. Hassas bir şekilde mekanik olarak yapılan

Metal Magazin yuvasına AICS-stylemagazines tam olarak oturur.

Yazının devamı ve görselleri AVDOĞA DERGİSİ ŞUBAT 2020 201. SAYISINDA

ABONE OLMAK İÇİN 05443414082 WhatsaAp ABONE yazın sizi arayalım veya linki tıklayarak abone olunuz

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4-3si7QVXaAdwJymBmKm5RH1V5k_MGBkOzWAmP1D00XeMPw/viewform

About Ali İhsan Üçbaş

Check Also

Baykuş uğursuz mudur? Mimar Sinan neden baykuş kullandı?

Geçmişten günümüze birçok hayvan için çeşitli yakıştırmalar yapılmıştır. Aslan, kurt, kartal gibi birçok hayvan kültürleri etkilemiştir. Kültürden …

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..