Home / Genel / Nallıhan Kuş Cenneti’nde düzenlenen 6. Foto Safari Ödülleri verildi / Tevfik ÜÇBAŞ

Nallıhan Kuş Cenneti’nde düzenlenen 6. Foto Safari Ödülleri verildi / Tevfik ÜÇBAŞ

Nallıhan Kuş Cenneti’nde düzenlenen 6. Foto Safari Ödülleri verildi

Tevfik ÜÇBAŞ

Nallıhan Kuş Cenneti’nde düzenlenen 6. Foto Safari Ödülleri verildiANKARA – Başkent Ankara Meclisi koordinatörlüğünde, Nallıhan Kaymakamlığı, Nallıhan Belediyesi ile Tüketici ve Çevre Eğitim Vakfı tarafından Nallıhan Kuş Cenneti’nde düzenlenen “6. Foto Safari” ödül töreni NataVega’da yapıldı.

Törene, AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Çiğdem Karaarslan, Kültür ve turizm Bakan yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, ATO Başkanı Gürsel Baran, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş ile sanatçılar ve vatandaşlar katıldı. Yapılan konuşmaların ardından ödüle hak kazanan fotoğraf sanatçılarına ödülleri verildi. Ödül törenin ardından 6. Foto Safarisine katılan fotoğrafların yer aldığı sergi açıldı. Serginin gezilmesi ile etkinlik sona erdi.

Yazının devamı ve görselleri AVDOĞA DERGİSİ KASIM 2019 198. SAYISINDAABONE OLMAK İÇİN 05443414082 WhatsaAp ABONE yazın sizi arayalım veya linki tıklayarak abone olunuz
tps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4-3si7QVXaAdwJymBmKm5RH1V5k_MGBkOzWAmP1D00XeMPw/viewform

About Ali İhsan Üçbaş

Check Also

Annesinden süt alamayan kuzuyu çoban köpeği emziriyor

Bursa’da annesinden yeterli miktarda süt alamayan kuzuyu çoban köpeği emziriyor.  KAYDETA–A+ İnegöl ilçesinde bir çobanım …

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..