Sevgili Dostumuz Hüsnü Şenlendirici;

Ahde vefa bilen egolarından arınmış kişiliğinle her zaman bizlerin yanımızda olduğunu söylemen, hissettirmen ve bunu uygulayarak, yaşatarak  fazlasıyla göstermektesin. Geçmişte Kamil Üçbaş ağabeyimizle olan dostluğunu en iyi bilenlerdeniz, bu dostluğunu kaldığı yerden bizlerle birlikte devam ettirmen, sahici olmanı, samimiyetinin en güzel göstergesidir.

Hüsnü kardeşim Ankara’ya her geldiğinde bizleri ziyaretin, konserlerine davetin ve ağırlaman dışında,  Kamil Üçbaş ağabeyimizin projeleri ile Avdoğa ve Oltacı Dergisi’nin kaldığı yerden devam ettirilmesinden yaşadığın mutluluğu hissetmek bizler için çok zor değildi. Bunca koşturmanın arasında ağabeyimizin kabir ziyaretin bizleri olduğu kadar Kamil ağabeyimizide mutlu etmiştir.

Kamil ağabeyim Game Fair Avdoğa Festivali’nde taktim etmek istediği hediyeyi vermek kısmet olamamıştı. Biz bu hediyeyi vermek istediğimizde “Bunun yeri Kamil ağabeyimin mekanı” diyerek bizleri duygulandırdın, Avdoğa ofisinde koyduğun yerde muhafaza edeceğiz.

Sanatında virtüöz olarak zirvede olmanın dışında sanatçı kişiliğinle de gösteren,  bu memleketin yetiştirdiği değerlerimizdensin.  Atıcılık avcılık doğaya, yaban hayatına olan ilginin daha çok sohbet, muhabbet, dostluğun arkadaşlığın paylaşmanın güzelliklerini yaşamak ve yaşatmak olduğunu Avdoğa ziyaretlerinde karşılaştığın dostlarımıza yüz yıldır tanışıyormuş kadar sahici, yediden yetmişe herkese bunu hissettirmen.

Ankara ziyaretinde ofisimizin sektör firmalarının merkezinde olmasından dolayı bizle bereber birçok firmayı ziyaret etmen, çaylı kahveli muhabbetlerin içinde ayrıca kendim ve sektör temsilcileri adına teşekkür ederim. Kamil ağabeyimizin eksikliğini hep yaşıyoruz, yaşayacağız, bizlere böyle dostları, dostluklarını yaşatan kocaman bir aile bıraktığı, dost biriktirdiğin için bir kez daha ruhun şad olsun, mekanın cennet olsun.

Yazının devamı ve görselleri AVDOĞA DERGİSİ EKİM 2019 SAYISINDA
ABONE OLMAK İÇİN 05443414082 WhatsaAp ABONE yazın sizi arayalım veya linki tıkl
ayınız https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4-3si7QVXaAdwJymBmKm5RH1V5k_MGBkOzWAmP1D00XeMPw/viewform

Previous post Kapsülün Hikayesi
Next post Ördek Avı Şenlendi
%d blogcu bunu beğendi: