Avdoğa Dergisi / Kamil Üçbaş

Sürdürülebilir bir avcılık için el ele..

AVCIBAŞI KUPASI

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı’nın 2019 yılı faaliyet planında yer alan “Avcıbaşı Kupası” merhum Kamil Üçbaş’ın vefatı nedeniyle “KAMİL ÜÇBAŞ  AVCIBAŞI KUPASI” olarak 11-13 Ekim tarihleri arasında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman, Düzce Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Türkiye Avcılık Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Genel Sekreteri Zeki Öztürk, Avcılık ve Atıcılık Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Arif Kayagil’in katılımıyla yapılmıştır.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Elmacık Atış Poligonu’nda düzenlenen Kamil Üçbaş Avcıbaşı Kupası’nda, sporting, skeet, sabit hedef, gelen ayı ve koşan domuz kategorilerinde gerçekleştirildi.

Kamil Üçbaş Avcıbaşı Kupası’na çeşitli illerden yoğun katılım sağlandı. Üçgün süren müsabakada dereceye giren yarışmacılara hediyeler ve ödüller verildi.

Kamil Üçbaş Avcıbaşı Kupası yarışmasının organizasyonunda emeği geçenlere, katılımcılara, dereceye giren yarışmacılara ve özellikle bu tür yarışmada desteğini esirgemeyen sektör temsilcilerine ve Berfa Silah-Ömür Durak, Avcı Dünyası- Ali Süler’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Yazının devamı ve görselleri AVDOĞA DERGİSİ EKİM 2019 SAYISINDA
ABONE OLMAK İÇİN 05443414082 WhatsaAp ABONE yazın sizi arayalım veya linki tıkl
ayınız https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4-3si7QVXaAdwJymBmKm5RH1V5k_MGBkOzWAmP1D00XeMPw/viewform

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..

%d blogcu bunu beğendi: