Home / Genel / AVCIBAŞI KUPASI

AVCIBAŞI KUPASI

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığı’nın 2019 yılı faaliyet planında yer alan “Avcıbaşı Kupası” merhum Kamil Üçbaş’ın vefatı nedeniyle “KAMİL ÜÇBAŞ  AVCIBAŞI KUPASI” olarak 11-13 Ekim tarihleri arasında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Ufuk Arman, Düzce Gençlik Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Türkiye Avcılık Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Genel Sekreteri Zeki Öztürk, Avcılık ve Atıcılık Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Arif Kayagil’in katılımıyla yapılmıştır.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Elmacık Atış Poligonu’nda düzenlenen Kamil Üçbaş Avcıbaşı Kupası’nda, sporting, skeet, sabit hedef, gelen ayı ve koşan domuz kategorilerinde gerçekleştirildi.

Kamil Üçbaş Avcıbaşı Kupası’na çeşitli illerden yoğun katılım sağlandı. Üçgün süren müsabakada dereceye giren yarışmacılara hediyeler ve ödüller verildi.

Kamil Üçbaş Avcıbaşı Kupası yarışmasının organizasyonunda emeği geçenlere, katılımcılara, dereceye giren yarışmacılara ve özellikle bu tür yarışmada desteğini esirgemeyen sektör temsilcilerine ve Berfa Silah-Ömür Durak, Avcı Dünyası- Ali Süler’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Yazının devamı ve görselleri AVDOĞA DERGİSİ EKİM 2019 SAYISINDA
ABONE OLMAK İÇİN 05443414082 WhatsaAp ABONE yazın sizi arayalım veya linki tıkl
ayınız https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4-3si7QVXaAdwJymBmKm5RH1V5k_MGBkOzWAmP1D00XeMPw/viewform

About Ali İhsan Üçbaş

Check Also

Baykuş uğursuz mudur? Mimar Sinan neden baykuş kullandı?

Geçmişten günümüze birçok hayvan için çeşitli yakıştırmalar yapılmıştır. Aslan, kurt, kartal gibi birçok hayvan kültürleri etkilemiştir. Kültürden …

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..