Home / Genel / “GAME FAIR AVDOĞA FESTİVALİ” “Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi.

“GAME FAIR AVDOĞA FESTİVALİ” “Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi.

 

“GAMEFAIR AVDOĞA FESTİVALİ”
“Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi.

Sektörün ve avcılarımızın yoğun isteğiyle ve desteğiyle 10 yıl önce temellerini attığımız Game Fair Avdoğa Festivali’ni sektörün ileri gelen firmaları ve avcılarımızla birlikte başarılı bir şekilde 4 yıldır düzenli olarak Polatlı Poligon Alanı’nda gerçekleştirdik. Ülkemizin dört bir yanından doğasever avcılarımız, atıcılarımızın ve meraklıların katılarak zenginleştirdiği festivalde; otuza yakın etkinlik yaptık.
Game Fair Avdoğa Festivali ülkemizin en büyük ve en kapsamlı festivali oldu.
Bu arada kötü niyetli emek hırsızı kişiler tüm uyarılarımıza rağmen “Game Fair” ismini kullanarak organizasyon yaptıklarını üzülerek gördük. Tüm uyarılarımıza rağmen maalesef bu durumu iki yıl devam ettirdiler. Büyük özveriyle gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda, bizim çabalarımızı iyi bilen sektör temsilcilerimiz ve avcılarımız daima bizim yanımızda yer aldı ve bu kötü niyetli emek hırsızlarına prim vermediler. Bunun sonucu olarak Game Fair adı altında iki kez yaptıkları çakma organizasyon fiyasko ile sonuçlandı.
Yıllar önce Türk Patent ve Marka Kurumu yaptığımız başvurumuzu nihayet sonuçlandırdı ve GAME FAİR AVDOĞA FESTİVALİ “Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi. Türk Patent ve Marka Kurumu Markalar Dairesi Başkanlığınca onaylanan “Marka Tescil Belgesi” tescil tarihinden itibaren 10 yıl süreyle geçerli olacak.
Sektör ile camiamızın buluşmasını sağladığımız “GAME FAIR AVDOĞA FESTİVALİ’’ tüm camiamız için hayırlı ve uğurlu olsun…
Sevgi ve Saygılarımla
Kamil ÜÇBAŞ

About Ali İhsan Üçbaş

Check Also

Kocaeli Yeşilova Avcılar ve Atıcılar Derneği İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonuna katılmıştır.

İÇ ANADOLU AV VE YABAN HAYATI FEDERASYONUMUZ EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.. Kocaeli Yeşilova Avcılar …

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..