19 Mayıs 2021

Avdoğa Dergisi / Kamil Üçbaş

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Kocaeli Yeşilova Avcılar ve Atıcılar Derneği İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonuna katılmıştır.

İÇ ANADOLU AV VE YABAN HAYATI FEDERASYONUMUZ EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..

Kocaeli Yeşilova Avcılar ve Atıcılar Derneğimiz İlker TAŞDEMİR başkanlığında almış oldukları yönetim kurulu kararıyla İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonuna katılmıştır.

Dernek Başkanı Ilker Taşdemir “Derneğimiz Yeşilova Avcılar ve atıcılar derneği olarak İÇ ANADOLU AV ve YABAN HAYATI FEDERASYONU na üye olduk.. Selim Şahin başkanımız a ilgi ve alakası dan dolayı derneğimiz adına teşekkür ediyorum.. Birlikten kuvvet doğar sloganı ile çok değerli çalışmalara imza atacağız.. Derneğimiz e Hayırlı olsun

İç Anadolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı Selim ŞAHİN “Almış oldukları bu kararın camiamıza hayırlar getirmesini diler başarılarımızın hep birlikte artarak devam etmesini temenni ederim. Birlikte Rahmet Ayrılıkta Azap vardır. Rabbim gönül birliğimizi daim etsin inşallah.” açıklamada bulundu camiamıza hayırlı uğurlu olsun inşallah..

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..