Home / Genel / Ava giden avcı, yere düşen tüfeğinin ateş alması sonucu vuruldu

Ava giden avcı, yere düşen tüfeğinin ateş alması sonucu vuruldu

20.12.2020 17:53 | Son Güncelleme: 20.12.2020 18:21ReplayUnmuteLoaded: 100.00%Remaining Time -0:00Fullscreen

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde ormanlık alanda arkadaşları ile birlikte avlanmak isteyen bir şahıs, emniyet kilidini açık unuttuğu tüfeğin yere düşerek ateş alması neticesinde dizinden yaralandı.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesi Yazlık Mahallesi Kadırga Yolu mevkiinde bulunan ormanlık alanda meydana gelen olayda, Veysel Ç. isimli şahıs, 2 arkadaşı ile avlanmak için ormanlık alana geldi. Veysel Ç. avlanmak için yanında getirdiği tüfeğini ağaca yasladı. Emniyet kildi açık kalan tüfek bir anda yere düşerek ateş aldı. Tüfekten çıkan mermi Veysel Ç’nin sol diz kapağına isabet etti. Veysel Ç. yaralanırken, olayı gören arkadaşları hemen yardımına koştu.

SAĞLIK EKİPLERİ OLAY YERİNDE İLK MÜDAHALEYİ YAPTI

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Veysel Ç, Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

About Ali İhsan Üçbaş

Check Also

Baykuş uğursuz mudur? Mimar Sinan neden baykuş kullandı?

Geçmişten günümüze birçok hayvan için çeşitli yakıştırmalar yapılmıştır. Aslan, kurt, kartal gibi birçok hayvan kültürleri etkilemiştir. Kültürden …

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..