Home / Genel / İç Anadolu Av ve yaban hayatı federasyonu yöneticileri Haymana Kaymakamı Sayın Muhammed GÜRBÜZ’ü ziyaret etti..

İç Anadolu Av ve yaban hayatı federasyonu yöneticileri Haymana Kaymakamı Sayın Muhammed GÜRBÜZ’ü ziyaret etti..

İç Anadolu Av ve yaban hayatı federasyonu başkanı Selim Şahin ve Mehmet Ayhan ile birlikte Haymana Kaymakamımız Sayın Muhammed GÜRBÜZ beyi ziyaret etti. “Haymana Kaymakamımız Sayın Muhammed’le biraraya gelerek Haymana bölgemizde avcılarımızın son dönemlerde yaşamış olduğu problemlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Köy muhtarı ve televizyon programına katılan ruhsatsız avlanma belgesiz ve kotasız avcılarla ilgili suç duyurusunda bulunup şikayetçi olduk. Kaymakamımız yaşanan olaylarla ilgili ivedi bir şekilde soruşturma başlatılacağının ve gerekli işlemlerin yapılacağının sözünü verdiler. Bu konuda Jandarma komutanlığına da gerekli talimatları vererek yasal avcıların yanında olacaklarını beyan ettiler. Bu hafta avcılar olarak hep birlikte planlamış olduğumuz haymana av programını gerekli soruşturmaların selameti acısından iptal ediyoruz. Ama bireysel olarak ava gitmek isteyen avcılarımız av organizasyonlarını bölgede yapabilirler. Sayın kaymakamımıza bizlere göstermiş olduğu ilgi ve nezaketten dolayı teşekkür eder saygılar sunarız.”

About Ali İhsan Üçbaş

Check Also

Covid’le insanlar evlere kapandı, doğa onlara kaldı

Tokat’ta korona virüs kısıtlamaları nedeniyle insanlar evlerine kapanırken, doğada özgür kalan leylekler Yeşilırmak’ta görüntülendi. Türkiye …

Avdoğa Dergisi Uygulaması sayesinde her an cebinizde taşıyabileceğiniz av , doğa , yaban hayatı ,
oltacılık , balıkçılık ve sektörü hakkında her şeyi günlük ve anlık bilgiye sahip olmanızı sağlıyor .Yaban hayatı , av , doğa, av köpekleri , outdoor , olta ve amatör sportif balıkçılık ile ilgili sektörel gelişmeleri, yazarlarımızın makalelerini , videolar, fotoğraflar, fuarlar ve festivaller hakkında bilgilere hızlıca ulaşma ve hayatınıza renk katma imkanı sağlıyoruz.
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına ulaşabilirsiniz.

Bi Tık Yeter…!

Avcının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..